web analytics

«

»

Obchód tygodnia #495

Witajcie w pierwszym mobilnym Obchodzie tygodnia. Dlaczego mobilnym? O tym poniżej!

Mobilny Obchodzik? Znaczy się, że piszę jak jakiś szczeniak ze smartfona? Nic z tych rzeczy! Mobilny, ponieważ zamiast w domowych pieleszach znajduję się ponad 600 kilometrów od domu. Cóż poradzić – sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu. Siedzę sobie u rodziny i stukam w klawisze pożyczonego laptopa. Tak oto piszę ten wyjątkowy odcinek naszego stałego cyklu „na wygnaniu”. Jak jednak widzicie NIC nie może sprawić, że Obchód się NIE pojawi. Co działo się w mijającym tygodniu? Ja pograłem w Dariusburst (TU LINK) oraz planowałem zagrać w Ghost of Tsushima w wersji na PS5, ale na razie tylko odpaliłem na chwilę ten tytuł. Muszę przyznać, że wersja na nową konsolę Sony robi całkiem niezłe wrażenie. Jak tylko wrócę do domu będę grał dalej w przygody Jina Sakai. Więcej o tym na dniach na naszym blogu. Zainstalowałem też sobie na konsoli Xbox Series X drugą odsłonę Psychonauts, ale jeszcze nawet nie włączyłem tego tytułu. Na pociechę gra i zamieszcza materiały wideo z tego tytułu na naszym kanale YT kolega Randall.

Siłą rzeczy nie mogłem pograć więcej ponieważ wyjechałem. Jestem bardzo, ale to bardzo zajęty. Tak więc bawcie się dobrze pod nieobecność dyrektora szpitala wy dranie! ;)

Na deser gameplay ze wspomnianego wyżej Ghost of Tsushima (PS5) w 4K! Filmik nagrałem na dysk konsoli, a potem przerzuciłem na nasz kanał YT. Dlaczego? Przynajmniej jakość jest przyzwoita. Nadawanie „na żywo” straszliwie tnie jakość.