web analytics

«

»

Gramy w Dariusburst: Another Chronicle EX+

Lubicie kosmiczne strzelanki? W takim razie Dariusburst przypadnie wam do gustu.

Przeżyj kosmiczną przygodę w nowej odsłonie klasycznego arcadowego tytułu Dariusburst: Another Chronicle! CHAOS pochłonął wszechświat – biomechaniczne hordy po raz kolejny atakują ludzkość. Pozbawione wsparcia ludzkiej organizacji statki kosmiczne Silver Hawk lecą w otchłań ZŁA wyposażone w technologię Burst, aby wyzwolić planetę Darius!

Uff… przeczytaliście powyższy akapit? To fragment opisu gry Dariusburst: Another Chronicle EX+ z oficjalnej witryny. Przeczytaliście to cudo powoli? To teraz przeczytajcie to na głos, bardzo szybko tak… na pełnej k*rwie ;) i poczujecie klimat tej gry.

Bij go…

Oryginalnie gra pojawiła się w roku pańskim 2010, a ta obecna dostępna na Nintendo Switch oraz Playstation 4 (można też grać na PS5) to rozszerzenie wersji z 2011 roku (EX) stąd ten plus przy męcząco długim tytule.

Jak się gra w Dariobursta? Doskonale. Grafika jest przyjemna dla oka, a akcja? Poniżej możecie obejrzeć nasz materiał wideo z rozgrywki, a więc sami możecie ocenić. Jeżeli lubicie kosmiczne strzelanki to moim zdaniem musicie w to zagrać.

A jeśli nie w smak wam kosmiczne klimaty to zawsze możecie wsiąść na miotłę w Cotton Reboot.