web analytics

«

»

Obchód tygodnia #42

Oto LordgrastrooZima bardzo zła zawitała w nasze progi. Na szczęście mamy już piątek i możemy oddać się szaleństwu giercowania. Oczywiście jeśli tylko znajdziemy odrobinę wolnego czasu. Czy znajdziemy? Musimy!

Tak czasem niestety bywa, że człowiek nie ma ani krztyny wolnego czasu. Tak było w tym tygodniu ze mną i resztą naszej wesołej GRAstro-ekipy. Wszyscy jesteśmy zawaleni robotą. W dodatku mnie dopadło jakieś choróbsko podczas wczorajszej (niestety krótkiej) sesji w Star Wars The Old Republic. Mam dreszcze i wysoką gorączkę. W ogóle czuję się tak, że drażni mnie nawet szum wentylatorów mojego peceta. No, ale grać trzeba. Ja w końcu wygospodaruję sobie trochę czasu i na poważnie zajmę się trzecią odsłoną Far Cry. Co jeszcze? Tym razem zostanę przy jednym tytule – nie ma się co rozdrabniać. Być może pogramy wspólnie w SW TOR’a, ale to zależy, czy cała drużyna (pierścienia?) będzie w komplecie. Mówiąc szczerze to dziwni z nas gracze MMO. Biegamy po planetach uniwersum Star Wars w „szlafrokach” (nie wiecie o czym mowa… trudno). Tańczymy nago w kantynie, skaczemy jeden przez drugiego (nie, nie będę tego wyjaśniał). Chichraliśmy się jak szczeniaki, kiedy na stacji kosmicznej wokół nas pojawiła się nagle spora grupa z gildii „Czech Alliance”. Tak czuliśmy, ze Pepiki stoją po stronie Imperium Sithów! Z drugiej strony nie ma się z czego śmiać. Gildia Czech Alliance ma nawet swoją stronę. Co tam możemy przeczytać? Do diaska… to chyba jakaś poezja czy coś? Nie wierzycie? To zajrzyjcie pod TEN adres.

Tak więc najbardziej liczę na jakąś weekendową sesję w SW TOR. Obiecujemy też, że w końcu pojawi się baaardzo duży update Terapii grupowej w której pojawi się tekst, a także materiał wideo i bardzo skandaliczne fotki.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. W ten weekend moim wyborem jest Trucizna Andrzeja Pilipiuka.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten mroźny weekend? Na koniec  humor z zeszytów z pewnego Radyja.