web analytics

«

»

Terapia grupowa – SWTOR /EDIT #3

zgromadzenie anonimowych Jedi...

W końcu nadszedł ten dzień. Dzień w którym nasze małe zgromadzenie może przejść na kolejny poziom i tym samym rozpocząć nowy rozdział walki z uzależnieniem. Od dziś będziemy więc regularnie poddawać się całkiem nowemu sposobowi terapii, wykorzystującemu w tym celu miecze świetlne, blastery, karabiny plazmowe, śmieszne wdzianka no i oczywiście drzemiącą w nas wszystkich Moc. No, może nie we wszystkich, ale ci Obdarzeni z całą pewnością podzielą się nią z innymi, na przykład przy wykorzystaniu zdolności ciskania błyskawic. Tak, nadszedł czas, aby z dumnie podniesionym czołem przejść do drugiego etapu terapii.

Wszyscy już wiedzą? Nie? Nie wszyscy? No to tym, którzy dopiero co się obudzili oznajmiam, iż przez najbliższe nie-wiem-ile będziemy trwonić nasz cenny czas, zawalać sesje czy też rujnować małżeństwa przy onlajnowych Rycerzach Starej Republiki zwanych tu i ówdzie SWTOR’em, które to z dniem piętnastego listopada roku Pańskiego 2012 przechodzą w tryb Free to Play.

Klienta gry można pobrać z oficjalnej strony, po uprzedniej rejestracji.  Wszystkich zainteresowanych nowym sposobem terapii zachęcam do wpisywania w komentarzach swoich nicków wraz z klasą postaci; dzięki temu unikniemy nieporozumień i przede wszystkim łatwiej będzie się nam odnaleźć. Acha, jeszcze jedno – po wstępnych ustaleniach założyliśmy, iż stajemy tam, gdzie prawdziwi wojownicy stać powinni, czyli po Ciemnej Stronie Mocy. Gramy na europejskim serwie PvE – “Red Eclipse”.

Na sam koniec należy wspomnieć, że nasz stary serwer TeamSpeak zniknął w iście tajemniczych okolicznościach, a co za tym idzie należało założyć nowy. Pod spodem znajdziecie jego dane.

To chyba wszystko na dziś. Łapcie zatem w swoje łapska miecze świetlne , blastery czy co tam jeszcze i…niech Moc będzie z wami… eeeee, to znaczy z nami.

———————————————————————————————————
Adres IP serwera: ip.freeteamspeak3.com | Fast TeamSpeak III

Dane kanału głównego:
0119.GRAstroskopia.pl
hasło:
gryman

Podkanały: room1, room2, room3
hasło:
gryman

———————————————————————————————————
/EDIT #1

Tu dr Carnaś, a poniżej mój Lord Grastroo chłopak może i wygląda jak dresiarz spod budki z piwem, ale ma złotą tuszę*… pardon! Duszę. Niestety w SW TOR trochę nie podoba mi się tworzenie postaci – nie mogłem stworzyć WĄSATEGO awatara (co dla mnie jest tragedią!). Jeżeli gdzieś w kantynie spotkacie tego jegomościa tańczącego na golasa (oo tak!) to wiedzcie, że to JA! Uwielbiam tańczyć nago w grach MMO. Tańczyłem nagie Boogie-woogie w Star Wars: Galaxies moim grubym medykiem z piekną afro-czupryną to i będę wyczyniał wygibasy moim Lordem Grastroo. A co! Czas pokazać sierotom z Republiki prawdziwie mroczną stronę Sithów.

*Bo kto powiedział, że trzeba grać chudzielcem, albo wyrzeźbionym jak Adonis bohaterem?

———————————————————————————————————
/EDIT #2

Jeżeli macie problemy z wydajnością przy zabawie w SWTOR’a, poniżej znajdziecie bardzo przejrzyście opisane opcje znajdujące się w pliku client_settings.ini. Niektórych z nich nie da się zmienić poprzez konfigurację opcji w grze, a fizyczna korekta w pliku może w znacznym stopniu podnieść ilość FPS.

http://segmentnext.com/2012/01/13/swtor-ini-tweaks-guide-graphics-and-performance/

———————————————————————————————————
/EDIT #3

Mamy dla was kolejny updejt z linii Sithowego frontu! Założylismy Gildię (Grastroskopia), a raczej założył ją kolega Quatrix (jakupw) no i został Mistrzem naszego hmm… cechu ;). Jak na razie ma sporo radości bo wysyła nam nieprzyzwoite wiadomości. O proszę, nawet się zrymowało. Wczoraj pograliśmy ostro i wynosimy się w końcu z planety Korriban. Po pierwsze dlatego, że już najwyższa pora, a po drugie… ponieważ. No to już możecie obejrzeć na poniższym materiale wideo. Nasza brygada na golasa tańczy w kantynie. WŁAŚNIE PO TO SĄ GRY MMO! Można robić nagie boogie-woogie ;) Dość tej pisaniny – oglądajcie to wstrząsające wideo i poznajcie naszą bardzo ciemną stronę. Niekoniecznie Mocy.

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  No dobra, to ja będę pierwszy na zachętę:

  nick: LordProktolog – klasa: Inquisitor.

 • JakupW_Quatrix

  Nie podałeś serwera :) Jest to europejski PVE o nazwie The Red Eclipse. Moje postacie:

  Główna: JakupW – Sith Warrior
  Druga, też możecie dodać, tak na wszelki wypadek – Jakup – Sith Inquisitor

 • wujo444

  Wujo’ert – Sith Warrior, później pewnie Juggernaut (tank).

  Ale tak mi momentami zmula, że nie wiem czy powinniście na mnie liczyć przed zmiana kompa, na którą się nie zapowiada :(
  “Acha, jeszcze jedno – po wstępnych ustaleniach założyliśmy, iż stajemy tam, gdzie prawdziwi wojownicy stać powinni, czyli po Ciemnej Stronie Mocy.” nie zgodzę się. Ustaliliśmy, że gramy Imperium. Natomiast to, czy będziemy dobrzy/źli, to już własny wybór :P

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   szczegóły…

   • wujo444

    Dziękować. Na razie wygląda to o wiele lepiej. Ciekawe, czy też mi urośnie instalka o 15GB :D

 • Jolo

  Nick: BlueMoose
  klasa: sith inquisitor

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   Nie łam się Jolo, ja pewnie podobnie, dobrze że mamy taka sama klasę, przynajmniej nie będziemy samotni. :p

 • ash_22

  Nick: Seriousbusiness klasa: Imperial Agent.

 • CarnAge

  nick LordGrastroo
  klasa :Sith Warrior
  Cyborg :) w dodatku tłuściutki i pejsiasty!
  Zaraz zapodam wideo też :P

 • obimas

  Nick bedzie. ObimasGenobi
  klasa jeszcze nie wiem, ale raczej nie gosciu z moca.

 • Kaplus

  Nick: Nevarin
  klasa: Imperial Agent

  Trzeba się jak najszybciej wydostać z Hutty

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   Spox, brzmi jak nazwa tabletek na rozwolnienie :)

   • Kaplus

    Wina generatora :P

 • kornick

  Ale bym sobie pograł z wami

  Lordgrastrooo wygląda na srogiego :P

  Siedzę na koniu!

 • polo_tuc

  Nick: Polord  klasa: Sith Warrior   z wyglądu: Shrek

 • CarnAge

  Zacnie się grało panowie :) miałem jeszcze pograć sam bo już mam ostatni quest z korribana… ale stwierdziłem, że to nie to więc czekam na dzisiejszą wieczorną sesję. JOLO DOŁĄCZ jak zagramy razem to szybko ci poleci w górę level!

 • kornick

  Łoo nagusy dajecie czaadu :)

  Ale czy tam można jeździć na koniu tzn. w grze? Mouty są?

 • CarnAge

  Dziś kolejny świetna gra :) w sobotę zaktualizujemy wątek

  • kornick

   taaak!

 • historyk_76

  ok mam grę
  nick Historyk

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   Zaprosić cię do gildii może jedynie quatrix,bo to on ją zakładał. Fajnie by było gdybyś się zaopatrzył w mikrofon i TeamSpeaka, bo możliwość pogadania sobie podczas gry jest bezcenna. 

   • Kaplus

    A Wujo przypadkiem też nie może ?

   • historyk_76

     Mam mikrofon i zaraz teamspeaka instaluję

 • polo_tuc

  Panie doktorze Carnage, gdzie jest edit kolejny?. Bo naślę Skurwinoxa!

 • ash_22

  http://i.imgur.com/rlGj9.jpg
  [Sam Fisher lubi to]

  Dwoje agentów Imperium podczas rutynowej wyprawy na Naar Shaddaa, mającej na celu ratowanie z opresji uciśnionych, i przeciwstawianiu się ZŁU. A może to było na odwrót? Nigdy nie możemy dojść z tym do pełnej zgody. Zbiry w kobiety strzelają o wiele rzadziej, ale za to samiec ma częściej decydujący głos :D.