web analytics

«

»

Obchód tygodnia #390

Gorąco :(

Gorąco :(

Witajcie w ten gorący piąteczek. Znowu obijamy się, odpoczywamy. No i oczywiście gramy. No powiedzmy, bo ja nie mam komputera stacjonarnego w tym momencie.

Uff jak gorąco. Naprawdę pogoda pod koniec sierpnia postanowiła nas nie rozpieszczać i przywalić młotem słońca i wysokiej temperatury. Od dwóch dni mamy w Polsce Afrykę. Dobrze, że nadchodzi wrzesień i w ogóle jesień – najlepszy czas na granie! Tylko, że ja… nie mogę za bardzo grać. A przynajmniej nie na stacjonarnym PC, który trafił do sklepu komputerowego, bo postanowiłem urządzić mu mały lifting. Ot tak na potrzeby nadchodzącego Cyberpunka 2077. Czas na zmiany mój PieCyku. ;) Tak więc pozostaj mi granie na konsoli np. W Days Gone, albo ukończenie Red Dead Redemption 2 (jestem w epilogu i właśnie wykonałem misję – dojenie krów na ranchu) ale… jest tak GORĄCO, że nie mam siły odpalać konsoli.

W takim razie co będę robił? Oczywiście oglądał seriale na HBO Go i czytał książki. Z książek czytam sobie trzeci tom Świata Inkwizytorów Jacka Piekary. Kolegi Piekary (jeszcze z czasów Gamblera) raczej nie lubię, bo stał się prawackim oszołomem, ale książka jest całkiem dobra. Polecam. Z seriali oglądam trzeci sezon świetnego Snowfall.

Na koniec zapraszamy was do charytatywnego streamu, który znajdziecie pod TYM adresem. O co chodzi? Tego dowiecie się z poniższego materiału wideo.