web analytics

«

»

Obchód tygodnia #39

Kubuś Piratek?

Nareszcie piątek! Oznacza to, że zamykamy się w naszych kanciapach i odpalamy nasze komputery i konsole. Gramy do upadłego. W co? Czeka na nas asasyn Rathonake mordujący Brytyjczyków, a także Gwiezdne Wojny w wydaniu MMO. W dzisiejszym „Obchodzie…” poczytacie też o 9 letniej piratce, której władze zakosili laptopa z Kubusiem Puchatkiem. Serio!

Dziś tak zwany „czarny piątek” a więc mamy moc wyprzedaży. Doktor Jolo pochwalił się już, że kupił taniego jak barszcz Mass Effect 3 i Max Payne 3. W każdym razie zróbcie sobie rundkę po internetowych sklepach – na pewno znajdziecie coś dla siebie. Tylko kiedy on w to wszystko zagra? I tak najwięcej czasu spędzamy wspólnie w (o czym możecie się przekonać czytając Terapię grupową). Dziś robimy sobie małą przerwę, ale jutro dzielni Grastro-Sithowie znowu nawiedzą uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dzięki temu będę miał czas pograć w Assassin’s Creed III. Wczoraj była pecetowa premiera tego tytułu i oczywiście musiałem się w nią zaopatrzyć.

No dobrze, ale o co chodzi z tym laptopem Kubusia Puchatka i 9 letnią dziewczynką? Otóż od wczoraj hitem sieci jest informacja prosto z Finlandii. Dzielni funkcjonariusze policji dokonali udanego rajdu na dom strasznego pirata. Zarekwirowano dziecięcego laptopa (zapewne obklejonego nalepkami z uroczym misiem) i… a zresztą tutaj macie link. W każdym razie organizacje „anty-pirackie” kolejny raz strzeliły sobie w stopę.

Nam na szczęście jeszcze nic nie zarekwirowano, a zresztą my jesteśmy full legit! Nie to co STRASZNY małoletni pirat!

Tak więc my gramy w SW TOR i trzeciego Asasyna. Oczywiście jak co weekend sięgam na półeczkę z książkami. Dziś moim wyborem jest Atlas chmur Davida Mitchella. Ponoć książka zachwyciła krytyków, a na ekrany kin trafiła właśnie jej adaptacja w reżyserii braci (a raczej brata i siostry ;) ) Wachowskich.

A wy? W co zamierzacie zagrać w ten weekend? A może macie jakąś ciekawą lekturkę?

YouTube player
YouTube player