web analytics

«

»

Obchód tygodnia #374

Coś przyćpał Soniku?

Coś przyćpał Soniku?

No i proszę, znowu mamy weekend i 374 wydanie Obchodu tygodnia. Co będziemy robić? Grać i bawić się! Cóż innego? Na deser koszmar w postaci jeża, który chyba trochę przedawkował. Tak przynajmniej wygląda ;).

Jak wam mija dłuuugi weekend? Bo u mnie na tapecie Days Gone. Przygoda w dzikim, opanowanym przez zombiaki… o pardon! Opanowanym przez Świrusy Oregonie.

Nie wiem jak wy, ale ja już mam trochę dość tych wolnych dni. Nie wiem do końca, czy jest wtorek, środa, czy może czwartek. Dni zlewają się w jedno ;). Chociaż z drugiej strony można sobie odpocząć i to porządnie. A jak najlepiej sobie odpocząć? Przy jakiejś dobrej gierce oczywiście. Ja od kilku dni bawię się w Days Gone – materiał wideo z pierwszej godziny rozgrywki możecie znaleźć pod TYM adresem. Już niedługo na naszym blogu zamieszczę jakiś dłuższy tekst o tej produkcji. Dodam tylko, że gra jest bardzo… „powolna”. Pierwsze pięć, czy sześć godzin spędziłem na jeżdzeniu po ogromnym świecie i wykonałem zaledwie kilka misji. Potem jednak zrobiło się ciekawie: tajemniczy helikopter, naukowcy, horda Zombiaków w mrocznej jaskini… no, po prostu zrobiło się ciekawie! Pojawił się też MOD (tryb easy) do gry Sekiro: Shadows Die Twice więc może jednak pogram jeszcze i nie będę się denerwował.

A co z innymi rozrywkami? Obejrzałem Netflixowy film „Cisza” i powiem delikatnie, że NIE polecam go nikomu. Straciłem tylko czas na absurdalnie nudne widowisko. Z książek skończyłem czytać Wielki Marsz Kinga. Na dole macie kolejny gameplay z Days Gone, a także zwiastun kinowego filmu o ulubionym jeżu od SEGI.

PS. nasz kanał na YT ma już ponad 300 subskrypcji! Jeszcze kilka lat i doczłapiemy do pół tysiaka. Wiwat My !