web analytics

«

»

Obchód tygodnia #373

Giercujemy...

Giercujemy…

No i mamy weekend. W dodatku jest to długi weekend! Możemy odpocząć, pograć w coś. Poczytać. No i oczywiście pooglądać filmy i seriale. Przede wszystkim jednak w takie wolne dni należy się byczyć do oporu.

Uff Wielkanoc za nami. Pojedliśmy frykasów i ostro popiliśmy, ale teraz przed nami dłuuugi weekend. Co będziemy robić? Oczywiście grać, oglądać filmy i seriale, oraz czytamy ciekawe książeczki. Za oknem piękna pogoda, jest wręcz ZBYT gorąco. Aura jak w lecie. To samo było wczoraj, kiedy potupałem do kina na Avengers: End Game. Niestety poszedłem na wersję z dubbingiem i 3D. No i już po godzinie bolała mnie głowa. Być może jak reszta ekipy obejrzy film to nagramy jakiś podcast z cyklu Filmograf. Tak jak miało to miejsce w przypadku Kapitan Marvel. Czy film mi się podobał? Tak, ale… STOP! Więcej w podkaście. Niedługo (miejmy nadzieję) pojawi się też Diagnoza wstępna poświęcona Mortal Kombat 11. Materiał miał pojawić się w dniu premiery, ale kolega doktór Konsolite miał małą awarię i…musieliśmy nagrać odcinek jeszcze raz. Na pociechę zamieścił na naszym kanale YT dwa materiały wideo z MK11. Jeden z nich możecie sobie obejrzeć poniżej.

No dobra! Przed nami kilka dni wolnego więc można sobie porządnie pograć. Tylko w co? Ja spędzę najbliższe dni masakrując Zombiaki w Grze Days Gone. Nie mogłem się oprzeć temu exowi na Playstation 4. Jeszcze tylko kilka gier do kupienia i chyba można się już powoli żegnać z tą generacją konsol. Ponoć już za rok pojawi się PS5. Pograłem też w Sekiro, ale się poddałem. Na szczęście wymęczyłem kilka godzin w skórze Shinobi i w końcu napiszę jakiś tekst o tej grze. Choć trochę się waham. Bo, czy warto pisać o tym jakim wielkim lamusem jestem w tej grze? ;). Seriale? Oglądam oczywiście ósmy sezon Gry o Tron i niestety bardzo mnie uwiera, że muszę czekać AŻ TYDZIEŃ na kolejne odcinki. Przyzwyczaiłem się do „bindżowania” seriali. Tak… obejrzałbym za jednym zamachem cały sezon i teraz po prostu jestem znieciepliwiony jak cholera!

Trzymajcie się ciepło. Życzymy wam miłego, długiego weekendu. Ja wracam do Days Gone!