web analytics

«

»

Filmograf Special – Kapitan Marvel, albo przygody Kapitanki Naburmuszonej!

Kapitanka Naburmuszona w akcji ;)

Kapitanka Naburmuszona w akcji ;)

Witajcie w kolejnym odcinku naszego podcastu poświęconego X muzie. Wybraliśmy się na najnowszą produkcę ze stajni MCU, czyli Captain Marvel. Czy przygody Kapitanki ;) przypadły nam do gustu? Jeśli jesteście ciekawi to zapraszamy do słuchania. Od razu zaznaczę, że możecie się nieco zdziwić, bo wcale nie byliśmy… nieważne! Słuchajcie!

Zrobiliśmy to, abyście Wy nie musieli. Poświęciliśmy się i wybraliśmy na seans filmu Kapitan Marvel. Ja – przyznam się szczerze – wzbraniałem się niemalże cały tydzień i NIE poszedłem do kina w dniu premiery. No, ale mimo wszystko byłem ciekawy. Wokół tego filmu unosi się od dawna bardzo toksyczna mgła… Ale STOP! Mówimy o tym w samym podkaście. Oto nasza “Recenzja”, a raczej dyskusja o Kapitan Marvel, miał być mini odcinek, ale bardzo się rozgadaliśmy, całkowicie bez ładu i składu więc SPOILERY pojawiają się od w zasadzie samego początku ;).

Zapraszamy do słuchania. Dodam jeszcze, że podczas publikacji tego odcinka mieliśmy spore problemy. Kolega, doktor Konsolite przygotował świetny materiał wideo – na ekranie naszej wirtualnej sali kinowej przewijały się krótkie fragmenty ze zwiastunów filmu, ale nie spodobało się to świniom z YT i Disneya. Podcast w takiej formie został z miejsca zablokowany (ze trzy minuty po publikacji) i to od razu na całym świecie (monetyzację nasz kanał YT i tak ma wyłączony). No cóż, niech (nie)żyje wolność słowa! Nie wierzycie? Oto dowód w postaci screena z Administracji naszego jutubowego kanału. Trochę szkoda, bo chcieliśmy okrasić naszą rozmowę krótkimi fragmentami z filmu. Jest to i śmieszne i straszne. Cóż, w takich czasach żyjemy.

No, ale na szczęście się udało i wizualnie OCENZUROWANY podcast został przez YT zaakceptowany. Zapraszamy do słuchania.

Polecamy też inne nasze podcasty, które znajdziecie pod TYM adresem.

UPDATE: Hurra wygraliśmy z YT i Disneyem! a pohybel sk… Przywrócono nasz oryginalny podcast. Mówimy w nim to samo, ale ekran naszego “kina” wyświetla ten tego no film Kapitankę M. ;)

 • kolabor666

  No nareszcie odcinek podcastu. W Właśnie słucham ładnie punktualnie bez jadu choć złośliwie ale z umiarem co u was lubię.
  Na Kapitanicę nie pójdę 8 marca zapytałem moją babę czy chce na to iść do kina. Odpowiedziała że mnie chyba pojebauo. Tyle w temacie szach mat feministki

 • Borys

  Zawiodłem się na was! Po przeczytaniu zajawki myślałem, że będziecie bardziej krytyczni, a tu wcale nie tak bardzo! Sprzedajne z was feministki!!! :P

 • zielonykaczuch

  Fajny specjal szkoda że YouTube i Disney zablokowali ten z fragmentami pewnie fajno wyglądało. W na Kapitan M. W byłem film żenada. Żarciki żenada. Zbyt łaskawie potraktowaliscie tą szmirę

 • kornick

  Przesłuchałem dobrze zrobiłem ze nie poszedłem na to badziewie do kina

 • Roberto

  Byłem film słaby nieciekawy nudziarstwo

 • kolabor666

  Wiwat update precz z Disneyem

 • banan

  Jedyny film mu który sobie odpuściłem ale idę na Shazama

 • Boni

  Super podkascik

 • Kabon

  Podoba mi się ten podcast. Czy będzie też o Shazamie ?