web analytics

«

»

Obchód tygodnia #372

Wesołego jajka!

Wesołego jajka!

Hurra mamy Wielkanoc i wolny, długi weekend. Nie może być lepiej! Oczywiście nie będziemy tylko siedzieć za suto zastawionym stołem. Będziemy też grać w giereczki ;). Jakie? Ot choćby w rodzimą produkcję God’s Trigger. Obejrzałem też bardzo dobry film. Jaki? Czytajcie dalej!

No i mamy wiosnę. Jutro święta, a więc ostatnie dni spędziłem w ferworze zakupów. Dziś zrobiłem pyszną sałatkę. Mam też pisanki i baranka. Tak, lubię tradycję! No, ale nie będę tylko siedział przy stole. Trzeba trochę odpocząć w ten długi weekend. W ostatnich dniach grałem sobie w Sekiro: Shadows Die Twice. Twórcy gry – From Software – kłamią już w tytule. Wcale nie zginąłem dwa razy. Zginąłem chyba n-razy. Wkurzyłem się i dałem sobie spokój. Potem wróciłem bluzgając jak szewc i… STOP! Więcej w krótkim tekście w którym opiszę moje impresje z nieco ponad dwugodzinnej rozgrywki. Kiedy go zamieszczę? W najbliższych dniach. Co jeszcze? Ogrywam też God’s Trigger. Ot taką małą, polską gierkę. Całkiem sympatyczną. Nadal, co chyba nikogo nie zdziwi… NIE ukończyłem jeszcze kampani singlowej w Red Dead Redemption 2. Jakoś brakuje mi czasu, a RDR2 nie jest grą na powiedzmy godzinne posiedzenie. Na przygody Arthura Morgana trzeba sobie wygospodarować co najmniej cztery godziny. No, ale może w końcu się zbiorę do kupy i skończę ten tytuł.

Nadal gram też w Metro: Exodus. O tej grze też wypadałoby w końcu coś napisać na GRAstro. Oj leniwy jestem ostatnio. Bardzo leniwy.

A co z lekturą? Nadal czytam Wielki Marsz Stephena Kinga. W każdym razie życzę WAM wszystkim wesołego jajeczka! Na deser piosenka świąteczna. kilka dni temu obejrzałem też film Trzy billboardy za Ebbing, Missouri i gorąco zachęcam wszystkich do zapoznania się z tym tytułem.

Na koniec newsik parafialny ;) Niedługo pojawi się kolejny „Specjał”, czyli specjalny odcinek Filmografu w którym gadamy o filmie Shazam. Tymczasem możecie posłuchać co mamy do powiedzenia o Kapitan Marvel.

PS. w związku z tragicznymi wydarzeniami we Francji (spłonęła katedra Notre-Dame) Ubisoft postanowił oddać graczom za friko grę Assassin’s Creed: Unity. Do pobrania na Uplayu.