web analytics

«

»

Obchód tygodnia #365

Grypka :/

Grypka :/

No i proszę mamy kolejny weekend i kolejny Obchodzik tygodnia. Niestety w naszym małym szpitalu wybuchła epidemia. Mam paskudną grypę. Naprawdę paskudną.

Kicham, prycham, kaszlę, mam zatkany nos. Nie mogę spać, bo się duszę. Zużywam tony chusteczek. Gardło boli i w ogóle jest do bani. W dodatku termometr pokazuje 38 stopni. Masakra. Czy w takich warunkach da się w ogóle grać? Absolutnie nie! Dzień przeleżałem „na łożu boleści”, dopiero teraz pod wieczór poczułem się odrobinę lepiej. Może więc w coś zagram? Tylko w co? Pewnie dalej będę rąbał w Metro Exodus, ale nie wiem, czy będę miał dość siły na włączenie stacjonarnego komputera. No i dalej męczę Red Dead Redemption 2. Czy ja skończę kampanię single w tej grze kiedykolwiek? Fajnie być kowbojem, ale chyba już najwyższa pora wziąć się w garść i skończyć przygody Arthura Morgana i jego wesołej kompanii.

W takim razie co mi pozostaje? Oglądanie seriali i czytanie książek. Z seriali kończę Umbrella Academy, a z książek nadal męczę „Ruskiego Tolkiena”, czyli Ostrze elfów Nika Pierumowa i z każdą przeczytaną stroną utwierdzam się w przekonaniu, że Rosjanie nie powinni pisać książek z gatunku fantasy, Homo Sovieticus tego po prostu nie potrafi.

A wy? Co robicie w ten weekend?