web analytics

«

»

Obchód tygodnia #362

Gracie w Apex?

Gracie w Apex?

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Trochę spóźnionym, bo mamy wczesny, niedzielny poranek, ale co z tego? Grunt, że jesteśmy. A co robimy? Gramy oczywiście. No i mamy urodziny. Urodziny Grastro!

Uff kolejny tydzień za nami! Opłaciliśmy domenę Grastroskopia.pl i serwer na kolejny rok, a więc nadal działamy! Za cztery dni stuknie nam… siódmy roczek. Sam nie mogę uwierzyć, że to już tyle lat dłubiemy sobie na tym naszym blogu. Choć czasem dzieje się niewiele, materiały publikujemy niezbyt terminowo (oprócz Obchodu, który jest ŻELAZNĄ pozycją) to chyba nie mógłbym już bez „G” żyć. Przyzwyczaiłem się, że JEST, że sobie coś publikuję/publikujemy, nagrywamy podcasty, czasem jakieś recenzje, pierwsze wrażenia, okraszone krótkimi impresjami gameplaye z gierek, które możecie znaleźć na naszym kanale YT i tak dalej. Nie mamy jakiejś wielkiej publiki, ale wbrew pozorom, nie odwiedza nas tylko te 5-6, osób, które stale komentują ;) Mamy trochę ruchu z google’a, facebooka, no i z Wykop.pl – czasem coś od nas tam trafia :D.  No dobra dosyć tej nostalgii, bo przecież mamy weekend.

A jak weekend to giereczki! W co gramy? Czy znowu mam napisać, że JESZCZE nie skończyłem Red Dead Redemption 2? Oczywiście, że nie skończyłem, ani tekstu nie napisałem. Oj tam, oj tam! Już i tak było sporo o tej grze na Grastro. Podcast, gameplaye itd. A nawet trzeci odcinek Bez znieczulenia w którym JA gram, a koledzy Dariusz Pasturczak i Michał Sobieszek komentują moje poczynania. Co jeszcze? w PS+ w tym miesiącu mamy Hitmana, więc z pewnością ogram, a także chyba skuszę się na niespodziewany hit od EA, czyli Apex Legends – kolejny Battle Royale. Aż rzygać się chce, ale jest za darmoszkę więc czemu nie? Pewnie skasuję z dysku po godzinie, albo dwóch, ale zobaczyć chyba warto.

Co oprócz gier? Obejrzałem sobie dwie Netflixowe produkcję: IO, oraz Velvet Buzzsaw. Ten pierwszy nie polecam, bo to idiotyczne, pretensjonalne i niemiłosiernie nudne filmidło SF, ale ten drugi tytuł polecam gorąco.