web analytics

«

»

Obchód tygodnia #361

Asasyn za darmoszkę...

Asasyn za darmoszkę…

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia! Dziś nie tylko gramy, ale też polecamy darmowe gierki do zassania z różnych takich tam serwisów i usług. Ot w takim STEAMie jest do wyrwania giereczka, którą polecaliśmy w jednej z Diagnoz wstępnych! Zainteresowani? No to czytajcie dalej.

Jest weekend, toi jest zabawa. Gramy. Tylko w co? Ja odpaliłem na Playstation 4 demo gry Anthem i postrzelałem nieco w moim Javelinie, a także pobiegałem, polatałem i… kilka razy wywaliło mnie z serwerów. Brawo EA. Wrażenia z rozgrywki już jutro na naszym blogu. Tymczasem mamy też inne gry. Tylko jakie? No rzecz jasna muszę dokończyć Red Dead Redemption 2. Ciekawe, czy w końcu uda mi się skończyć wątek fabularny tej produkcji. Najwyższy czas! Ok, ale co jeszcze? Być może odpalę usługę Uplay. Dlaczego? Ponieważ do 5 lutego Ubisoft daje w prezencie za totalną darmoszkę Kroniki Asasyna. Zabawa w Chinach za friko? Czemu nie. Warto sprawdzić. Ja na pewno pobiorę. Cóż, cebula jest we mnie silna. ;)

A skoro już jesteśmy przy darmowych gierkach, to łaskawy pan Gaben postanowił zrobić STEAMowcom prezent i do 4 lutego możecie za friko pobrać sobie grę Kholat. Tak! Ten nasz swojski Kholat, o którym rozmawialiśmy w TEJ Diagnozie wstępnej jest do zassania za darmo. Gorąco polecamy.

Oczywiście nie tylko gramy! Moją weekendową lekturą jest Letnia noc Dana Simmonsa.