web analytics

«

»

Obchód tygodnia #346

Dobre!

Dobre!

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia! Znowu gramy, czytamy i w ogóle bawimy się na całego! A gdzie? W starożytnej Grecji oczywiście, czyli nadal siedzimy po uszy w nowym Asasynie. Jest jeszcze coś – perełka dla fanów retro – Project Warlock.

Zdradzę wam tajemnicę. Pisząć ten Obchodzik siedzę sobie przed komputerem w cieplutkim dresiku (na szczęście bez pasków!), bo aura zrobiła się kapryśna i za oknem jest po prostu zimno. To jednak dobrze. Mam wymówkę, aby siedzieć w domu i grać w gry ;) Tylko w jakie? No oczywiście w Assassin’s Creed Odyssey. Ogrywam ten tytuł bardzo intensywnie, bo za tydzień wychodzi boski Red Dead Redemption 2 i i przygody Kasandry i Alexiosia zapewne pójdą w kąt. W ogóle wszystko pójdzie w kąt… praca, życie… oglądanie filmów i seriali. Będę kowbojem! Na razie jednak bawię się świetnie w Odyseję. Mam też inny tytuł na tapecie, a mianowicie Project Warlock. Gierkę możecie kupić sobie na GoG, a premierowy zwiastun macie poniżej. Miałem też pograć nieco w Bard’s Tale IV, bo pojawiło się sporo uaktualnień i patchy, ale szczerze mówiąc nie mam siły do tej gry i chyba trafi smutna do kącika z nigdy nieukończonymi grami, któych już nigdy więcej nie odpalę.

Z ogłoszeń parafialnych. W usłudze STEAM pojawiło się demo gry Horizon Chase Turbo. Gadaliśmy o tej grze w jednej z Diagnoz wstępnych. Też zamieszczamy ją poniżej. Jeśli jej nie oglądaliście to zróbcie to teraz, a potem zasysajcie demo.

Oczywiście nie tylko gramy! Obejrzałem sobie Netfixowy horror Apostoł. Muszę przyznać, że film jest całkiem przyzwoity. Można obejrzeć.

A wy? Co robicie w ten jesienny, chłodny weekend?