web analytics

«

»

Obchód tygodnia #327

EA... słabo :/

EA… słabo :/

Witajcie w 327 odsłonie Obchody tygodnia. Właśnie skończyła się konferencja EA z E3 (no w sumie targi same się jeszcze nie zaczęły) i smutno mi Boże. Bardzo smutno. Nie klikajcie, NIE oglądajcie tej konferencji! Albo oglądajcie. Macie ją poniżej.

Jest sobota, weekend, a więc należy się „Obchód” jak psu buda ;) Tak więc jest! Tradycyjnie będziemy grać. W co? Ja odpalę i postreamuję trochę polskiego FPS’a w klimatach piekielnych, czyli Agony. Różne opinie krążą o tym tytule. Często dość skrajne. No, ale zobaczymy… może mi się spodoba? Na pewno pod względem wizualnym jest to bardzo, ale to bardzo intrygująca gierka. Co jeszcze? Oczywiście God of War. Tak, nadal nie ukończyłem jeszcze przygód Kratosa, lecz mamy Diagnozę wstępną w której rozmawiamy o tym wielkim hiciorze na konsolę Sony Playstation 4. Koniecznie sprawdźcie – to już 27 odcinek. Tu macie link. A co tam – na dole dam embeda też ;).

No dobrze, ale co jeszcze? A no tak . Rozkręcają się targi E3. Zaczęły się konferencje na pierwszy ogień Electronic Arts. Obejrzałem i owszem i… nie jestem zadowolony. Było naprawdę słabieńko, ale niech przemówią obrazy. No dobrze, Anthem wygląda przyzwoicie, ale ja nie lubię takich gier („A” śmierdzi nudą jak obydwie części Destiny). No i ten Command&Conquer jako gra mobilna. To jest KURŁA skandal cytując klasyka. Tak oto kończy jedna z najważniejszych serii gier lat 90 – jako popierdółka na smartfony. Zresztą zobaczcie na zapisie streamu wideo JAKI entuzjazm wzbudziła ta gra wśród uczestników imprezy. Cała konferencja do obejrzenia poniżej. A już jutro, czyli w niedzielę konferencja Microsoftu o godzinie 22:00. Ciekawe, czy pokażą jakieś ekskluziwy? Potem o 3 nad ranem w poniedziałek zrywamy się z łóżeczek szpitalnych, aby obejrzeć co szykuje nam Bethesda.  Dwie godziny później, czyli o 5:00 konferencją uraczy nas Devolver i na pewno jej nie obejrzę, bo szkoda czasu. Lepiej pospać. Za to o 19 tego samego dnia konfa Square Enix. Będzie nowy Tomb Raider na bank! Ubisoft pokaże co ma w zanadrzu także w poniedziałek, ale o 22:00. Nowy Asasyn w Grecji? Zapewne. Także w poniedziałek o północy PC Gaming Show, czyli zapewne taka sama, kameralna żenada jak w ubiegłym roki. Najważniejsza i chyba najciekawsza dla mnie konferencja to wtorek godzina 3:00, czyli Sony!!!! Wykrzykniki zamierzone. Na koniec Nintendo wtorek o godzinie 18.

Tak więc czekają nas ekscytujące dni. Chyba, że będzie tak nudno jak na konfie EA. Pożyjemy zobaczymy.