web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #27 – God of War

Dad of Boy... znaczy God of War!

Dad of Boy… znaczy God of War!

Witajcie w kolejnym odcinku Diagnozy wstępnej! Tym razem doktorzy CarnAge i Konsolite pochylają się nad najnowszą odsłoną God of War. Czy mamy grę roku i to już w kwietniu? Przekonacie się o tym oglądając nasz materiał wideo.

Och, jak długo nas nie było. Ostatni odcinek Diagnozy wstępnej w której rozmawialiśmy o grze Cuphead pojawił się w październiku ubiegłego roku. Mieliśmy trochę zawirowań i pewnie sądziliście, że „D” już nie będzie? Nic bardziej mylnego. Żyjemy! Powracamy z przytupem (choć z pewnym opóźnieniem, bo ten materiał nagraliśmy świeżo po kwietniowej premierze gry, a tu już czerwiec) i dziś na tapecie mamy prawdziwy, naprawdę gorący, królujący na listach przebojów hicior prosto z konsoli Sony Playstation 4. Tak jest! W tym odcinku gadamy, analizujemy, zachwycamy się i… odrobinę marudzimy o przygodach Kratosa. Brodacza Kratosa, który troszkę się postarzał, nieco przytył, został szczęśliwym(?) ojcem i nie jest już takim morderczym psycholem jak kiedyś. Trochę szkoda… Poza tym z naszego materiału wideo dowiecie się DLACZEGO Kratos zbierał w ogródku za chatką wiedźmy rzeżuchę i zrąbał swoim toporzyskiem ogromną brzozę. Jesteście zaintrygowani? W takim razie odpalajcie 27 odcinek Diagnozy wstępnej!

Uwaga! W naszej dyskusji staraliśmy się nie spojlerować, a więc jeśli macie zamiar w najbliższej przyszłości zagrać w God of War to nie musicie się obawiać, że zepsujemy wam zabawę. Polecamy także nasz gameplay – pierwszą godzinę rozgrywki z GoW, którą znajdziecie pod TYM adresem.

God of War na PS4 możecie sobie kupić na przykład w TYM sklepie.