web analytics

«

»

Obchód tygodnia #321

czas na grilla !!!

czas na grilla !!!

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia! Przed nami długi, naprawdę dłuuuugi weekend. A zatem łopatki i szpikulce w dłoń i czas na grillowanie. No i oczywiście na granie!

Nie wiem jak wy, ale ja jestem zmordowany, zmęczony i w ogóle. Na szczęście przed nami długi weekendzik, a więc sobie zacnie odpocznę. Odpoczywać będę przy… God of War oczywiście! Muszę przyznać, że przygody Kratosa i jego syna Atreusa w nordyckich klimatach bardzo mi się podobają. Pierwszą godzinę rozgrywki możecie obejrzeć TU. Dodam jeszcze, że o GoW będzie na Grastro „coś” jeszcze, ale to niespodzianka ;) Co jeszcze? Przeniosę się do hrabstwa Hope, gdzie paskudny kult dręczy wieśniaków. Znaczy się pogram w Far Cry 5 na moim wiernym, stacjonarnym Piecyku.

Co poza tym? Oczywiście tradycji musi stać się zadość i w najbliższych dniach będę grillował. Kiełbaski, boczek i karkóweczka. Do tego warzywa. Och, już nie mogę się doczekać. Po grilowaniu wrócę do rozrywek. Co z seriali? Obejrzę najnowszy odcinek Kryptona, a potem pierwszy odcinek Opowieści podręcznej na HBO Go. Byłem też w kinie na najnowszej odsłonie Avengersów – gorąco polecam przejść się na seans. Film jest rewelacyjny a raczej Thanos, który skradł całe show to prawdziwa REWELACJA. MCU zawsze miał problem z wyrazistymi czarnymi charakterami. Tym razem jest inaczej.

Oczywiście sięgnę też po lekturę – nadal męczę Drogę królów Sandersona.

Tak więc ja w ten weekend grilluję i giercuję w God of War. A wy?