web analytics

«

»

Obchód tygodnia #265

zeldaMamy wiosnę i piątek. Czas na zasłużony odpoczynek. A jak odpoczynek to trzeba w coś pograć. Ot choćby w Zeldę na Nintendo Switch. Czekamy też na Skullstone? Nie znacie tej gry? No to klikajcie!

Siedzę i czekam. Na co? Na kartę graficzną aż łaskawie ją odzyskam. Tak więc z grania na kochanym piecyku nici :( Trudno. Co zatem pozostaje? Pozostaje Nintendo Switch i zabawa w jedyną porządną grę na tę platformę, czyli The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Będę gotował, niszczył sprzęt i jeździł na koniu… Gra jest całkiem… STOP! Nic więcej nie napiszę, bo niedługo zamieścimy naszą Diagnozę wstępną o tej grze. Stay tuned!

Co jeszcze? Z gier chyba wystarczy. A co z innymi rozrywkami? Oglądam ciurkiem serial „Dolina krzemowa” w HBO Go. Jestem już na drugim sezonie i muszę przyznać, że serial ten bardzo mi się podoba. Lektura? Kolejny (zdaje się, że już siódmy) tom z cyklu Koło Czasu o którym rozmawialiśmy w naszym spin-offowym podcaście.

Na koniec coś z „wiadomości parafialnych”. Czasem na oficjalny mail GRAstroskopii dostajemy COŚ od twórców gier (tak, ktoś nas kojarzy nawet). Na ogół… nie wspominamy o tym, ale tym razem jest inaczej ponieważ urzekła mnie zapowiedź gry Skullstone. Lubię Erpegi, Dungeon-crawlery itp., a więc czekam na premierę tego tytułu z niecierpliwością. Poniżej materiał wideo.

A wy? Co robicie w ten weekend? Też gracie w Zeldę?