web analytics

«

»

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #4 – David Eddings

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #4 – David Eddings

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #4 – David Eddings

Witajcie w kolejnej pogadance o książkach w naszym „odprysku” głównego podcastu Tomograf. W ZZSB ;) rozmawiamy o książkach, które kochaliśmy w czasach dzieciństwa. Tym razem padło na DAVIDA EDDINGSA. Rozmawiamy głównie o BELGARIADZIE, jakkolwiek nie mogło obyć się bez wzmianek o innych jego fantastycznych cyklach i dyskusji o literaturze fantasy w ogólności. Mamy też gościa!

Od razu na samym początku muszę powiedzieć wprost – jestem zagorzałym fanem książek fantasy, które wyszły spod pióra DAVIDA EDDINGSA i jego małżonki. Do BELGARIADY i MALLOREONU mam BARDZO osobisty stosunek, o czym mówię uczciwie w poniższym nagraniu. Niestety kolega Randall dopiero zaczął swoją przygodę z powieściami D.E. Ja… znam te książki niemalże na pamięć. Czytałem je wielokrotnie. Wspomniałem na początku o gościu. W progi naszej Zakurzonej Biblioteki zawitał kolega Michał Sobieszek z podcastów Psychocast i Po Seansie który też jest fanem Davida Eddingsa. No może nie tak wielkim jak ja, ale jednak ;)

Tak więc zapraszamy do przesłuchania czwartego odcinka, a także gorąco polecamy poprzedni odcinek w którym wspominaliśmy przygody Tomka Wilmowskiego.

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)

Za podkład muzyczny posłużyły tym razem następujące utwory skomponowane przez Ryana Beise, inspirowane cyklem „Belgariada” Davida Eddingsa:

„Belgarion’s Destiny”
„Hall of the Rivan King”
„C’nedra’s Army”
„Burn!”
„Faldor’s Farm”