web analytics

«

»

Obchód tygodnia #237

Mankind-Divided-TM-EUNo i mamy kolejny piąteczek! Tak, tak! W tym tygodniu się jakoś nie postaraliśmy. Wybaczcie. Ech… w końcu sobie odpocznę i zrobię jutro zupę dyniową! no i sobie pogram. Tylko w co?

No właśnie. Odpocznę sobie i pogram. Podjem tez pysznej zupy dyniowej, której przepis znajdziecie pod tym adresem. Poza tym pogram. W co? Zacząłem w końcu rozgrywkę w Deus Ex: Rozłam ludzkości. Musze przyznać, że gra mi się w ten tytuł całkiem przyjemnie… choć rewelacji nie ma. No, ale więcej o tym powiemy w Nadchodzącej (wcześniej, albo później) Diagnozie wstępnej. W sumie kupiłem ten tytuł tylko po to, aby nagrać kolejny odcinek naszego programu :D. Co jeszcze? Pogram sobie w Master of Orion. Na razie jednak muszę odpocząć. Dlaczego? Byłem w kinie na filmie Smoleńsk, i mój mózg prawie wybuchł… po takim seansie bzdur i absurdów ledwo mogę myśleć. Moje wrażenia, spisane na gorąco z kinowego seansu możecie przeczytać TU. Na szczęście pomoże mi w tym lektura. moim wyborem na ten weekend jest drugi tom Nowicjuszki Trudi Canavan.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Macie jakieś gierki do obadania? A może coś fajnego do czytania? Na deser moja rozgrywka w DX’a.