web analytics

«

»

Obchód tygodnia #236

wwWitajcie w kolejny piąteczek! Dziś przenosimy się w czasy I wojny światowej. A to oznacza, że giercujemy w otwartą betę Battlefield 1. Co jeszcze? A sporo tego. Czytajcie dalej!

Ależ jestem zmęczony. Już prawie 21, a ja jeszcze nie jadłem obiadu :(. No, ale co się odwlecze, to nie uciecze, jak mówi przysłowie. A jak już sobie podjem to pogram. W co? W końcu zasiądę do Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Tak, tak… mija tydzień od zakupu tego tytułu, a ja… jeszcze w niego nie pograłem. To zakrawa na kpinę… wiem! No, ale za to troszkę poszczypałem w Master of Orion i muszę przyznać, że gra ta bardzo miło mnie zaskoczyła.  Co jeszcze? Jak zapewne wiecie trwa otwarta beta Battlefield 1. Jutro jestem umówiony na rundkę w BF’a z kolegą Randallem. Do tej pory pograłem ze dwie godzinki i… nie jestem zachwycony. O tym jednak napiszę innym razem. Już teraz mogę jednak powiedzieć, że raczej na pewno nie kupię tej gry w dniu premiery. Może jak stanieje? Ot choćby tak jak Battlefront o którym robiliśmy Diagnozę wstępną – dziś można ten tytuł kupić za mniej niż 100 zeta.

Co jeszcze? Weekend to czas na lekturę. Moim wyborem jest Nowicjuszka Trudi Canavan. No i dokończę oglądanie serialu John Adams w HBO GO. No dobra kończę, bo burczy mi w brzuszku, a obiad sam się niestety nie zrobi. Poniżej gameplay z BF1 – zobaczcie jakim jestem lamuchem :P