web analytics

«

»

Obchód tygodnia #209

Gods-of-Egypt-The-Journey-Begins-Trailer-MusicWitajcie w kolejny piąteczek! Dziś mamy tyle tytułów do ogrania, że zrywa mi czapaję z głowy! Sam nie wiem za co się złapać. Za dużo tych gier. Dopadła mnie tez gierczana prokrastynacja.

Siedzę sobie zmęczony po ciężkim tygodniu w moim nowym, wygodnym fotelu ;) (unboxing TU) i chcę w coś zagrać. Tylko w co? W końcu dostałem kolejny Steamowy kod na skrzynkę pocztową i mogę pograć w darmowe gry od SEGI (np. Streets of Rage 2, albo Binary Domain). Ewentualnie mogę dalej kontynuować epicką walkę ze ZŁEM moją dzielną wojowniczką Carnasią w koreańskim MMO Blade&Soul. Powinienem też ukończyć w końcu Fallout 4. I tylko… tylko nie chce mi się włączyć komputera stacjonarnego i siedzę na laptopie. Jestem tak leniwy, że nie chce mi się odpalić przycisku ON. To już jakieś szczyty lenistwa po prostu.

No, ale na COŚ się w końcu zdecyduję. W ubiegły weekend pograłem nieco w The Division – sprawozdanie z zabawy możecie przeczytać pod tym adresem), a przez ostatnie dni biłem się z myślami, czy nie kupić Far Cry Primal. Na szczęście tym razem wygrałem starcie z moją „grową chciwością” i nie poleciałem do sklepu – jestem z siebie dumny!

Tak więc mam w co grać, a Wy? Co będziecie robić przez najbliższe dwa dni? Na deser zwiastun filmu Bogowie Egiptu. tytuł ten właśnie trafił do naszych kin i muszę koniecznie „toto” obejrzeć, ale chyba po kilku butelkach mocnego trunku. Inaczej nie dam rady.