web analytics

«

»

Obchód tygodnia #206

doomNo i mamy piątek. Gramy, bawimy się i odpoczywamy po ciężkim tygodniu. W Co gramy? W koreańskie MMO i darmowego NFS od Elektroników. Czekamy też na nowego DOOMa i oglądamy nowy zwiastun z tej produkcji.

Za oknem siąpi deszczyk ze śniegiem i jest paskudnie. To doskonała pogoda dla graczy! Mamy wymówkę, aby zostać w domu przed ekranem komputera, albo z padem w ręku przed telewizorem. W co się bawimy? Ja z uporem maniaka gram w darmowego MMO od NCSoft, czyli w Blade&Soul. Ściągnąłem tez sobie darmowego Need for Speed Most Wanted. Co poza tym? Chyba na weekend wystarczy! Cały czas się zastanawiam na XCOM2, którego premierę mamy dziś, ale nie przeszedłem jeszcze poprzedniej części więc się na razie wstrzymam. Zresztą mama taką wielką „kupkę wstydu” z nieukończonymi tytułami, że to aż wstyd!

Nadchodzące dwa dni wolności to także chwila wytchnienia z lekturą. Moim wyborem na weekend jest „Tonące Miasto” Amandy Downum.

A poniżej zwiastun kampanii nowego DOOMa. Właśnie pojawiła się data premiery tego tytułu. W „D” zagramy już w maju, a dokładnie 13 maja. Dla mnie bomba ponieważ to dzień przed moimi urodzinami i zrobię sobie prezent! W minionym roku świetnie bawiłem się w Wolfensteinie – liczę zatem na nowego DOOMa baaardzo! Jestem prawie pewien, że się nie zawiodę.