web analytics

«

»

Gratka dla fanów gier i anime

bnsNie ma to jak młode, biuściaste wojowniczki paradujące w bardzo skąpych wdziankach, wywijające na prawo i lewo bronią białą! Dziś oglądamy serial anime.

Lubicie gry MMO? Ostatnio pojawiła się na europejskim rynku nowa produkcja zatytułowana Blade&Soul. W grę bawimy się dość intensywnie co możecie sprawdzić na naszym kanale YouTube oglądając gameplaye z tej produkcji, ale dziś będzie o serialu anime, który na zlecenie NCSoft stworzyło japońskie studio animacji Gonzo (mają na swoim koncie między innymi Afro Samurai).

Odcinków jest w sumie trzynaście. Pierwszy możecie obejrzeć sobie poniżej, a reszta pod tym adresem. W sumie byłem bardzo zaskoczony, że zostały ot tak sobie wrzucone dla publiki na YT. Jak to się ma do praw autorskich? A cholera wie! No, ale skoro nadal w „Internetach” wisi to żal nie rzucić na niego okiem. Jakby coś to pretensje nie do nas kierujcie ;).

Sama kreskówka opowiada historię tajemniczej, cycatej (a jakże!) wojowniczki, która próbuje pomścić śmierć swojego mistrza. Tak… fabuła jest mniej więcej taka jak w grze i nie ma się nad czym zbytnio rozwodzić. Wizualnie B&S prezentuje się naprawdę przyzwoicie i nie ma się do czego przyczepić. Serial można obejrzeć, choć jakiegoś wybitnego dzieła się nie spodziewajcie po tej adaptacji koreańskiego MMO. A potem? Oczywiście odpalcie na waszych pecetach Blade&Soul i grajcie.