web analytics

«

»

Obchód tygodnia #2

Dziewczęta pierś do przodu!

Witajcie w kolejnej odsłonie naszego piątkowego cyklu. Doktor Gerwazy Gryman zabiera was na mały obchodzik i tradycyjnie pyta w co zamierzacie zagrać w ten weekend. I dlaczego jest to trzecia odsłona gry Mass Effect?

No to mamy za sobą drugi tydzień działalności Grastroskopia.pl. W poprzednim wydaniu Ot świętowaliśmy nasze pierwsze siedem dni szampanem (bezalkoholowym!). Dziś już opijać… dwutygodnicy(?) nie będziemy. Mamy natomiast przed sobą ciekawy weekend. Ja zamierzam spędzić go w towarzystwie komandora Sheparda. Dla walki ze Żniwiarzami zrezygnowałem na razie z przygody w towarzystwie Nathana Drake’a z Uncharted 3. Cały czas walczę też z Kingdoms of Amalur: Reckoning. Obiecałem recenzję (robi się!), ale ta gra jest naprawdę długa i jeszcze jej nie skończyłem. Swoją drogą to muszę uczciwie przyznać, że od dawna żadna produkcja nie wywołała u mnie tak skrajnych emocji. Na początku KoA:R absolutnie mi się nie podobał. Dopiero po dobrych dziesięciu, albo i więcej godzinach zacząłem odrobinę doceniać ten tytuł. Zresztą już sam fakt, że w Kingdoms… gram od dobrych kilkudziesięciu godzin można zaliczyć na plus tej gry.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. W tym tygodniu moim wyborem jest Tropiciel Orsona Scott Carda. Niewiele mogę w tej chwili napisać o tym tytule – kurier przyniósł mi paczkę zaledwie godzinę temu. No, ale to przecież Card więc z pewnością się nie zawiodę.

A Wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten weekend? Tak, tak! Wiem, że będziecie ratować Ziemię z komandorem S.

YouTube player