web analytics

«

»

Obchód tygodnia #131

szkolaNareszcie mamy piąteczek, a to oznacza zabawę, gry i swawole. Odkorkujemy też butelkę cydru i jakieś smaczne piweczko. Do tego goloneczka, a na deser? Na deser Ethan Carter.

No i mamy weekend. Za oknem coraz chłodniej – co mnie niezmiernie cieszy – i mroczniej. Słońce zaczyna zachodzić o przyzwoitej porze. Po prostu czuć już nadchodzącą wielkimi krokami jesień. Ja ostatnio trochę chorowałem i stąd ta wielodniowa absencja tekstów na Grastro (WSTYD KOLEDZY). Powiedzmy, że nasz mały szpital miał… wakacje. No, ale już jestem i kto wie? Może nawet na LENIUCHACH wyproszę jakieś teksty na dobry początek roku (szkolnego). Jeszcze jestem trochę słabowity, ale już zdrowy. Na tyle zdrowy, że w końcu w coś pogram. W co? Czas porządnie zabrać się za najnowsze Divinity. Ano właśnie! Szkoła! Gimbusy w końcu wracają do nauki. Wraca też kolega Jolo, który będzie gnębił młodzież – wiemy, że bardzo to lubi. Sam nam o tym mówił nie raz…

Coś jeszcze? Oj chyba wystarczy mi produkcja od Larian – szczególnie jeśli pogram wspólnie z kolegą kaplusem, który się zadeklarował! Odliczam też dni do premiery Wasteland 2. Czekam też na nową grę Adriana Chmielarza, czyli Zaginięcie Ethana Cartera. Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo z tej ciekawej produkcji.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Czarna bandera Jacka Komudy.

A wy? Jakie macie weekendowe plany?