web analytics

«

»

Obchód tygodnia #12

Kolejny piątek i kolejna, dwunasta już odsłona naszego szpitalnego obchodu! Chyba nie muszę mówić w jaką grę będziemy się bawić w najbliższych dwóch dniach? Poza tym zapraszamy wszystkich do szkoły. Bardzo specjalnej szkoły, a więc możecie klikać bez obaw.

Pytanie w co gra cały „growo-cywilizowany” świat w ten piątek jest chyba nie na miejscu. Oczywiście, że w trzecią odsłonę Diablo. Chociaż z drugiej strony… mamy dziś premierę Max Payne 3. No przynajmniej wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Na wersję PC przyjdzie nam poczekać kilka dobrych dni. Cóż… nie od dziś pecetowcy są traktowanie „per noga”. Ja jednak tak jak w przypadku jedynki i dwójki w przygody Maksia zagram na PC. Do dziś pamiętam jak jedynka świetnie hulała na moim szalonym pececie z Rivą TNT na pokładzie. Tak więc twardo czekam na blaszakową premierę MP3 i kropka! Do tego czasu pewnie będę siekał zastępy demonów w Diablo III. Muszę jednak przyznać szczerze, że nie do końca podoba mi się najnowsza produkcja Blizzarda. Irytują mnie detale. Ot choćby spaprany moim skromnym zdaniem interfejs użytkownika, albo fakt, że nie można wyłączyć minimapy w prawym, górnym rogu. Trudno.

Tak więc ja morduję piekielne zastępy w DIII. Oczywiście na weekend trzeba zaopatrzyć się w jakąś zacną lekturkę. Moim wyborem jest thriller sensacyjny Lewisa Perdue zatytułowany „Idealny zabójca”. Z pewnością zauważyliście już legendarny kostur, czyli Pastorał Nathanka. Jak widać tłumacze z CD PRojektu docenili kontrowersyjnego kapłana i jego zaangażowanie w promocję „Diabolo”. Materiału wideo z księdzem Natankiem zamieszczać nie będę. Z pewnością wszyscy go dobrze znacie.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co przeczytać w ten weekend? A co ze wspomnianą „szkołą”. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy odcinek web-serialu Video Game High School prosto od uwielbianego przez graczy Freddiego Wonga.

 

 

YouTube player