web analytics

«

»

Obchód tygodnia #112

kurcze_pijaneWitajcie w ten świąteczny piątek! Już za moment będziemy dzielić się jajeczkiem, a GRAstropsinka będzie łapać zająca. Poza tym będziemy oczywiście grać. W co? Przekonacie się jak zajrzycie do tego „Obchodu…”. Zapraszamy.

Nie dość, że mamy weekend to jeszcze święta za pasem. Czas na białą kiełbaskę, żurek, pyszne sosiki, szynki, jajeczka, chrzanik i inne frykasy. Cała szpitalna brygada jest w przedświątecznym ferworze. Doktor Jolo pucuje do połysku cały dom, Digital_cormac walczy z Playstation 3 (o czym pisał TU), a Coppertop grzebie przy swoim samochodzie (bo lubi!). Ja miałem tak przerąbany tydzień, że przygotowania do Wielkanocy zrobię dopiero jutro, czyli w sobotę. Ciekawe, czy w ogóle zdążę? Lista zakupów ciągnie się w nieskończoność, a czasu mało. W dodatku zasiana rzeżucha jakoś słabo rośnie, ale jakoś damy radę!

Rzecz jasna nie zapominamy o graniu. Kiedy już opadniemy ze zmęczenia po przygotowaniach świątecznych odpalimy swoje ukochane komputery i konsole. W co będziemy grać? Ja liczę na jakąś porządną sesję w Defiance. Tradycyjnie sięgam też po jakąś książkę. Moją lekturą na ten długi weekend będzie szósty tom cyklu „Starfire” pt. Ostateczność Steve’a White’a

A Wy? Co będziecie robić w te wolne dni. Składamy też Wam świąteczne życzenia – oby wam się Jajeczko ;)