web analytics

«

»

Oculus inspiruje

virtual-reality-roller-coaster-prankBabcia w wirtualnych okularach, kultowe motocykle z TRON’a, a także symulator od którego zwymiotujesz. No i jeszcze Rosja – tam to Oculus nosi Ciebie, albo wywraca na podłogę. Oglądajcie!

O Oculus Rift ostatnimi czasy jest bardzo głośno, a to za sprawą przejęcia przez Facebooka. O tym co z goglami wirtualnej rzeczywistości zrobi Mark Zuckerberg przekonamy się w przyszłości. Kto wie? Może naprawdę coś z tego będzie? Taki Skyrim o którym pisaliśmy TU wyglądał bardzo apetycznie. Na razie jednak polecamy tekst kolegi digital_cormaca o tym urządzeniu, a poniżej znajdziecie kilka filmików z Oculusem w roli głównej. Zobaczcie jakie wrażenie wirtualna rzeczywistość zrobiła na 90 letniej staruszce.

Potem mamy gratkę dla fanów kultowego filmu TRON. Ech… jak byłem mały to chciałem mieć taki motocykl – teraz dzięki Oculus Rift mamy namiastkę przeniesienia się do wnętrza komputera. Czas na wyścig. Na koniec rosyjskie centrum handlowe i „kawał” zrobiony osobnikowi, który chciał pojeździć oculusową kolejką, a także symulator War Thunder’a i to taki, który sprawi, że niedzielny pilot może się po prostu porzygać (choć tam Oculusa nie uświadczymy).