web analytics

«

»

Obchód tygodnia #104

Om nom nom Francozy!

Om nom nom Francozy!

Nareszcie mamy upragniony piątek. Co zatem robimy? Gramy, ale też sięgamy po procenty. Dlaczego? Ponieważ jeden z doktorów dziś nie może grać. To prawdziwy skandal. Co jeszcze? Premiera gry Rambo i akcja „Krówka dla Francji”. Nie wiecie o co chodzi? Czytajcie dalej.

Piątek… nareszcie piątek. W końcu można się zrelaksować i odpalić jakąś gierkę. Tylko jaką? Może zmuszę się do odpalenia konsoli i ukończenia Grand Theft Auto V? Jakby nie patrzeć kupka wstydu, czyli nieukończonych gier rośnie, a przecież już za kilka dni zapuka do drzwi kurier z nowym Thief’em. Mieliśmy grać w „koopa” z Grastrolegionem w Monaco, ale niestety doktora Jola znowu nawiedziła rodzina i z sesji nici. Co pozostaje? Chyba otworzę butelkę cydru, sięgnę po pada i zagram w tego GTA V. Co jeszcze? Może pogram w coś z jedenastego „Humba Bundla” o którym pisaliśmy tutaj.

Z tematów okołogrowych – może nie wszyscy wiedzą, ale właśnie w sprzedaży pojawiła się gra Rambo the Videogame o której wspominaliśmy na łamach GRAstroskopii jakiś czas temu. Niestety mamy do czynienia z przysłowiową „kiłą i mogiłą”. Oceny oscylują w okolicach 4/10, a więc dobrze nie jest. Czy zagramy (i opiszemy) ten tytuł? Być może jeśli stanieje do poziomu kilku „ojro”. Jak na razie nie mamy zamiaru wydawać w usłudze Steam 31 eurasów na ten tytuł.

Okay, ale o co chodzi z tą akcją „Krówka dla Francji”? Otóż kilka dni temu jedząc sobie beztrosko cukierki-krówki na naszym szałciku złożyłem deklarację, że wyślę koledze tonieja paczkę ze słodyczami. Jako, że mister „t” przebywa w krainie najdzielniejszych ludzi świata ;) jedyne słodkie krowy to ma na czekoladzie Milka. Tak więc po weekendzie wysyłamy za granicę paczuchę z łakociami (i nie tylko). Naści mu na zdrowie!

Jak w każdym Obchodzie tygodnia promujemy też czytelnictwo. Moją weekendową lekturą będzie książka Kurta Vonneguta Syreny z Tytana.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? No i pytanie zasadnicze – lubicie krówki? Na deser Street Fighter w FPP.