web analytics

«

»

Kupujta tego Humbla Bundla!

cowwTako rzecze do was osobnik, który do tej pory ignorował wszelkie „bundle” i omijał szerokim łukiem indyki. Dziś kajam się i na pewno kupię kolejny.

Podobno tylko krowa nie zmienia poglądów. Ja twardo i z rozmysłem ignorowałem „indyki” i przyznaję się ze wstydem, iż jedenasty Humble Bundle jest moim pierwszym. Mój opór oczywiście złamali koledzy „doktorzy” z Grastro. Ponad rok temu to z ich winy zacząłem przychylnym okiem zerkać w stronę cyfrowej dystrybucji. Także przez nich postanowiłem zaopatrzyć się w czytnik e-booków. Jak tak dalej pójdzie to zupełnie przekabacą i przerobią mnie na swoją modłę. No dobrze, ale co z tym bundlem? Łaskawie zapłaciłem 6 dolarów i dostałem kilka naprawdę fajnych gier.

Jako beznadziejnie nostalgicznie nastawiony do gier osobnik z przyjemnością pograłem w Giana Sisters, a potem zachwycił mnie styl graficzny i feeria barw w grze Dust: An Elysian Tail. Szeroki uśmiech na mojej twarzy wywołał Guacamelee. Bycie potężnym Luchadorem to nie przelewki! No i wreszcie Monaco. To przez ten tytuł zdecydowałem się zakupić tego bundla. Dlaczego? Będziemy grać w co-opie z Grastroekipą! Nie sprawdziłem jeszcze Swappera, a w Antichamber spędziłem zaledwie kilka minut, ale jestem zaintrygowany tą produkcją.

Tak więc jestem zadowolony z zakupu. A wy? Co jeszcze tutaj robicie – sio kupować bundla – pod tym adresem.

 • RandallFlagg

  Cholernie dobry tydzień, jeśli chodzi o bundle. W sumie, od wtorku, codziennie pojawia się jedna paczka, zawierająca gry, na których pojawienie w pakietach czekałem od długiego czasu. Wzmiankowany HIB 11 wymiata, ale dzień później jakaś bliżej mi nie znana (chyba jacyś nowi “gracze” w temacie) https://www.paywuw.com/ z Brothes: A Tale of Two Sons.

  A dzisiaj na domiar złego (dla portfela) pojawiła się tygodniowa paczuszka z przygodówkami, które też miałem na celowniku, takimi, jak choćby The Book of Unwritten Tales i Deponia.

  Takich tłustych indyków i to w ciągu jednego tygodnia, to chyba jeszcze nie rozdawali :)

  • Romann

   Bundle są fajne, i tanie czy nie i tak mi rujnują portfel :P widzę że teraz kolejny trzeba kupić

 • polo_tuc

  Jedne bundle są lepsze inne są słabsze, a najgorsze w nich jest to, że powodują bezprecedensowy przyrost kupki wstydu. Ale znoszę to dzielnie.
  A teraz z innej beczki: zadziwia mnie jak słabe są głosy o “psuciu rynku” gier, oczekiwałem, że około trzeciego HIB-a EA, Ubi i kto tam jeszcze rozewrą mordy i zaczną szlochać żałośnie jak nad “piractwem” swego czasu. A tu cisza, chyba że przygłuchy jestem, też możliwe :) Z drugiej strony piracenie gier przy takim wysypie “bundelków” pozostanie niszą dla niewolników marki “AAA” i innych przekonanych, że dobra gra musi kosztowąć 50 EURO, najlepiej w preorderze wczesnego dostępu do alfy z season passem na poprawki do bety. Których uważam za prawdziwch psujów rynki. Cieszę sie Carnage, że powoli tą niszę opuszczasz :)
  A z tego bundla zdążyłem pograć tylko w Monaco, dużo sobie obiecuje po PvP z dochtorami, pierwszy, dość przypadkowy meczyk z drem Jolem był przezabawny.