web analytics

«

»

Hultaj Henryk – darmowa broń i pancerze w Kingdom Come: Deliverance [PORADNIK]

Bij, kto w Boga wierzy!

Bij, kto w Boga wierzy!

A więc chcesz być rycerzem Henryczku? Szkoda tylko, że wyglądasz jak świniopas w tej zgrzebnej koszulinie przepasanej starym kawałkiem sznurka. No i świecisz brudnymi kulasami. Przed tobą daleka droga. Nie kłopocz się jednak! Pomożemy ci w eskapadzie po niebezpiecznej Bohemii. Z nami już na początku zabawy będziesz miał świetny sprzęt.

Oto nasz hultaj Henryk! Postrach czeskich gościńców, mistrz doliniarzy i w ogóle… STOP! Więcej o grze na naszym blogu już wkrótce – być może jeszcze dziś, albo jutro pojawi się dłuższy tekst w którym przedstawimy nasze impresje z Kingdom Come: Deliverance (artykuł taki jak ten o Wolfenstein II). Gra jest naprawdę potężna i absorbująca. Na razie jednak nagraliśmy krótki materiał wideo dzięki któremu będziecie mieć całkiem niezły sprzęt już na początku zabawy.

Oto macie poniżej jak krok po kroku wejść w posiadanie srogiego sprzętu w KC:D – pancerze, tarcze, miecze, buzdygany, łuki. Do wyboru, do koloru! Wystarczy udać się do pewnej baszty w mieście Rataje. Oprócz tego kilka drobniejszych porad. Ot choćby taka, dzięki której na stałe zyskacie +2 punkty do Charyzmy. Oglądajcie!