web analytics

«

»

Ruszyła otwarta beta Total War: ARENA

This is Spaaartaaa!

This is Spaaartaaa!

Od dziś każdy z was będzie nosił buławę w tornistrze. My także. Teraz czas na starożytne bitwy w drużynowej grze strategicznej. Wrócimy z tego starcia z tarczą, lub… na tarczy!

Twórca? Słynne studio Creative Assembly. Wydawca? Wargaming. Z tego może wyjść tylko jedno – totalna wojna i genialna produkcja. Bawiliśmy się już w czołgistę, a ostatnio naszą szpitalną pasją (znaczy moją i kolegi Jolo) było zatapianie wrogich okrętów w World of Warships. Teraz, ponieważ właśnie dziś ruszyła otwarta Beta, możemy przenieść się do starożytności i sprawdzić Total War: ARENA. Ta sieciowa gra strategiczna oferuje epickie starcia między dwiemia, 10-osobowymi drużynami. Wcielić można w jednego z legendarnych wodzów – Juliusza Cezara, króla Leonidasa ze Sparty i tak dalej. My już dziś wieczorem ruszymy na starożytne pola bitwy, a dzięki prasowemu kontu z benefitami ;), który otrzymaliśmy (dziękujemy) być może nawet wygramy jakieś starcie!

Więcej o grze dowiecie się pod tym adresem. A nasza relacja z rozgrywki, plus jakiś wideo-gameplay jeszcze w ten weekend. Będziemy też nadawać rozgrywkę na żywo – dziś wieczorem w GTV.