web analytics

«

»

GTA V: Mistrz kierownicy ucieka

gtavNajwidoczniej tego gracza zainspirowały słynne, filmowe pościgi. Ot choćby z filmów Bullitt, Ronin, czy Znikający punkt. Choć z drugiej strony w żadnym z tych filmów nikt nie ciskał… Nie! To już musicie zobaczyć na własne oczy. Ten kierowca to prawdziwy wymiatacz. Na deser cheaty do GTA V.

Miałem dziś napisać coś o Grand Theft Auto Online, które teoretycznie działa od wczoraj. Niestety teoria sobie, a praktyka sobie. Serwery nie wytrzymały naporu milionów graczy. Przyznam szczerze, że nie przeszedłem jeszcze trybu fabularnego GTA V. Gram powoli, delektując się historią Michaela, Trevora i Franklina i chciałem odpalić tryb sieciowy dopiero po zakończeniu przygody trybie dla pojedynczego gracza. No, ale byłem ciekaw tego GTA O i odpaliłem. Udało mi się stworzyć postać – 30 letni Jo Grastro z hipsterską fryzurką i zabójczym wąsem był już gotowy do wkroczenia do sieciowego Los Santos kiedy… ujrzałem komunikat, który brzmiał: Nie udało się utworzyć sesji GTA online. Piekło i szatani! Nie zagrałem wczoraj. Nie zagrałem i dziś. Znajomy posiadający wersję gry na konsolę Xbox 360 wbił się wczoraj na kilkadziesiąt minut, ale już dziś nie mógł zagrać. Trudno! Może pogram sobie w weekend?

Jeśli też nie możecie się zalogować do GTA O to na pociechę można odpalić sobie przynajmniej poniższy materiał wideo. Muszę przyznać, że autor jest naprawdę zacnym kierowcą, a to co się wyprawia na ekranie… No, ale zobaczcie to na własne oczy.

Pod tym adresem znajdziecie natomiast cheaty do gry. Po co z nich korzystać? Cóż… dla zabawy!