web analytics

«

»

Ekshumacja #01 – The Chaos Engine

Witajcie w nowym programie!

Witajcie w nowym programie!

Rok 2016 rozpoczynamy nowym cyklem wideo w którym opowiadać będziemy o klasycznych tytułach. Kochamy stare, pokryte już kurzem gry, a że jesteśmy zapalonymi „Retronautami” to uwielbiamy wspominki z dawnych lat i chcemy się nimi podzielić ze światem. Nowy cykl rozpoczynamy rozmową o Chaos Engine od Bitmap Brothers.

Witajcie w naszym nowym programie, który mam nadzieję będzie stałym i ważnym punktem na mapie naszego „growego szpitala”… pardon – bloga. O tytułach „retro” piszemy na GRAstroskopii nie od dziś (cykl 8 bitowa maszyna czasu w dziale Prosektorium), ale dziś chcemy zaproponować coś nowego. Program Grastrotelewizyjny ;) o uroczej nazwie Ekshumacja. Będziemy w nim odkopywać gierczane truchła i wspominać! Nie bójcie się jednak, że czekają was tylko pojękiwania starych dziadów. O nie! W przypadku tego odcinka mamy też świeże spojrzenie na omawianą grę ponieważ kolega Kaplus nigdy wcześniej nie miał przyjemności obcowania z TCE i jego spostrzeżenia są bardzo ciekawe.

Kto jeszcze występuje w tym odcinku i snuje wspominki i ciekawostki o Chaos Engine? Oczywiście ja, czyli doktór Carnaś, Konsolite i Randall.

Tak więc bez przeciągania – oglądajcie zamieszczony poniżej pierwszy odcinek Ekshumacji poświęcony grze od chłopaków z Bitmap Brothers. Jeśli mieliście Amigę (albo Atari ST, Segę itd.) z pewnością graliście w ten tytuł.

PS. Podoba się wam oprawa naszego programu? Rozpoznajecie joystick? Bo komputer i monitor na pewno. ;)

Zapraszamy także na nasz kanał YouTube.