web analytics

«

»

Dragon’s Dogma 2 – świetna darmowa broń na początek [PORADNIK]

Grzmocisław nie jest zadowolony z podstawowego miecza :(

Mówili, że w drugiej Dragon’s Dogmie nie ma nic za darmo. Olejcie haniebne mikrotransakcje i już na początku zgarnijcie świetny miecz! To znaczy się rapier! Tak, rapier.

Ciężki jest żywot pogromcy paskudnych smoków. Szczególnie jeśli nie mamy grosza przy duszy i chodzimy w łachmanach. Tak zaczynamy zabawę w Dragon’s Dogma II. Mój dzielny woj Grzmocisław (proces tworzenia postaci możecie obejrzeć TU) i jego wierny pionek-pomagier czarodziejka Balbina ruszają w świat z marnym wyposażeniem. Nowy sprzęt? W sklepikach drożyzna, a przecież trzeba oszczędzać złote cebulodukaty. Na szczęście jest rozwiązanie. Darmowa broń, a dokładnie Srebrny Rapier o znakomitych, jak na początkowe etapy, statystykach.

Przykładowo podstawowy miecz w który jesteśmy wyposażeni posada atrybut Siła na poziomie 142. Srebrny Rapier to już nie w kij dmuchał całe 200! Jak zdobyć ten oręż? To banalnie proste. Wystarczy szybciutko dotrzeć do stolicy, czyli miasta Vernworth i udać się na plac z fontanną. Tam już tylko kilka chwil dzieli nas od wspomnianej wyżej broni. W drugiej skrzyni są też całkiem przyzwoite buty dla maga (Savant’s Boots). Poniżej materiał wideo jak stać się szczęśliwym posiadaczem tego bardzo zacnego kawałka ostrego żelastwa, którym będziemy płazować grzbiety paskudnych smoczydeł i innego tałatajstwa.

PS. nie sprzedawajcie słabszego ostrza. Stary miecz przyda się do pewnego zadania. Po prostu przenieście go do schowka w karczmie.

UPDATE: Poniżej nowe wideo – jak zdobyć darmową zbroję! Wystarczy wskoczyć do studni!

Grę Dragon’s Dogma II kupicie sobie w zaprzyjaźnionym z GRAstroskopią sklepie NORBiT.pl.