web analytics

«

»

Obchód tygodnia #629 – Wielkanoc!

No i znowu mamy weekend. Długi weekend, bo świąteczny. Czas na babeczkę, jajeczko, kiełbaskę i żurek. Mamy też wiosnę i bijemy smoki, cyklopy i gobliny w Dragon’s Dogma II.

Wesołych świąt Wielkanocnych dla wszystkich pacjentów naszego szpitala. Pisanki gotowe? Zakupy zrobione? W takim razie podzielmy się wirtualnym jajeczkiem i zakąśmy ;) radośnie białą kiełbaską, bo rośniemy w siłę! Tak, tak. Luty był najlepszym miesiącem pod względem oglądalności od prawie roku. Marzec? Został jeszcze jeden dzień, ale już mamy większą oglądalność niż w lutym. To niby tylko jakieś 900 unikalnych wizyt więcej (pewnie dobijemy w ostatnim dniu miesiąca do 1K), ale i tak to cieszy. Poza tym nadeszła wiosna za oknem prawie 20 stopni.

Tak więc w szpitalu jest trochę więcej pacjentów. Cieszymy się. Jutro zasiądziemy do suto zastawionego stołu, a potem oczywiście gramy. W co? W Dragon’s Dogma II na PlayStation 5. Gra wciągnęła mnie jak odkurzacz – polecam sprawdzić nasz mini-poradnik TU. Uwielbiam biegać po świecie fantasy moim wąsatym wojem Grzmocisławem w towarzystwie pionka-pomagiera Balbiny. Walczymy z cyklopami, goblinami i innym tałatajstem. Wczoraj nawet pobiliśmy paskudnego smoka! No znaczy się takiego małego smoka, ale zawsze.

Tak więc jeszcze raz – wesołych świąt!