web analytics

«

»

Diagnoza wstępna (bonusowa) – GTA V

cenzura-300x170To miała być trzecia część „Diagnozy…”, ale panowie z Take Two zadzwonili do wujka Gugla i nas haniebnie ocenzurowano. A przecież nawet nikt z nas nie  powiedział nic na „k” i „ch”! Tak więc będzie wersja extra-bonusowa. Oglądajcie, a raczej słuchajcie – Zanim Randalla, Konsolite’a i Carnasia wsadzą do pierdla!

Stop cenzurze! Nasza dyskusja, czyli kolejna „Diagnoza wstępna” miała być okraszona materiałami wideo z piątego Grand Theft Auto, ale nas ocenzurowano i… no macie to co poniżej. Na szczęście rozmowa jest oryginalna po prostu nie możecie niczym nacieszyć oczu. O czym jest gadka? Oczywiście o pecetowym (i nie tylko) GTA V. Z naszej dyskusji dowiecie się KTO nie lubi wersji multiplayer. Dlaczego gimbusy uparły się na jednego z nas i w ogóle. Mówimy też o najlepszej grze od Rockstara, czyli o Red Dead Redemption.  Chylimy też czoło przed poprzednią odsłoną serii, a także śmiejemy się z Watch Dogs. Polecamy też nas stary tekst o „piątce”.

Zapraszamy do oglądania…. o pardon (CENZURA) do słuchania. A TUTAJ znajdziecie wideo z (nie)relacji z  nocnej premiery GTA V.