web analytics

«

»

Tomograf specjalny – gadamy o Watch Dogs

wdkijZapraszamy do ekstra wydania naszego podcastu. Tym razem rozmawiamy o Watch Dogs, a trzeba podkreślić, że graliśmy na trzech różnych platformach sprzętowych. Mamy też wyjątkowego gościa – dawnego redaktora kultowego pisma Secret Service.

No i nagraliśmy kolejny odcinek naszego Tomografu. Tym razem jest to wydanie „specjalne”, a więc nie rozmawiamy o książkach i literaturze, ale – tak jak sobie życzyliście w komentarzach – o grach wideo, a raczej o jednym tytule – Watch Dogs. Produkcja od Ubisoftu to chyba najgorętszy tytuł ostatnich tygodni. My graliśmy na trzech różnych platformach i w dyskusji dzielimy się wrażeniami z wersji pecetowej, Playstation 4 oraz tej z Xboksa 360. Wspomnianym na wstępie gościem tego odcinka (i zapewne kolejnych) jest Dariusz „Konsolite” Pasturczak – mój stary znajomy jeszcze z czasów kiedy razem pracowaliśmy w Wirtualnej Polsce. Kolegę Dariusza starsi czytelnicy „G” z pewnością kojarzą z czasopisma Secret Service.

Czy przygody Aidana Pearce’a spodobały się nam? I dlaczego wspominamy o Far Cry 3 i serii Assassin’s Creed? Na koniec dowiecie się, czy warto zainwestować kasę w ten tytuł.

Miłego słuchania!

Link do pobrania (klik!)

Zapraszamy także do obejrzenia pierwszych 30 minut z gry Watch Dogs, które nagraliśmy jakiś czas temu. Polecamy też wizytę w serwisie należącym do naszego gościa (Gamesdivision.info). Jeżeli natomiast jesteście książkowymi molami to gorąco zachęcamy Was do odsłuchania naszego “głównego” podcastu.

PS. Materiał nagraliśmy jeszcze przed targami E3, a więc nie wiedzieliśmy o rychłej premierze GTA V na PC i konsole obecnej generacji.

 W naszym podkaście użyliśmy podkładu muzycznego na licencji CC – User Friendly (Lee Rosevere) / CC BY-NC 3.0
 • dter

  Fajnie, że obczailiście tyle wersji.

 • kornick

  Łooooo ale bomba i gość!!! ściągam do obiadu sobie posłucham na MP3

 • kolabor666

  No i spoko że o grach. Z gościem zarządziliście panowie Secret Service łezka się w oku kręci

 • Genek

  Przesłuchalem zgadzam się, że brak stacji radiowych w Watch Dogs to minus 10 do klimatu

 • dirko

  Teraz już nie warto czekać na obniżkę ceny WD bo wychodzi GTA 5 :)

 • banan

  Player ze strony działa na smartfonie wypas siedze w autobusie islucham

 • Kolo

  Jak pierwszy trailer obejrzałem to myślałem, że to będzie nowa jakość. Z postaciami, które pamiętają ciebie i twoje czyny, a możesz je spotkać na ulicy. Z możliwością spowodowania realnych zmian w otoczeniu, np. spaleniu jakiejś dzielnicy, zablokowaniu na dłuższy czas skrzyżowania itd. A okazało się, że to zwykły sandbox jest z bajerem w postaci hakowania. No i rozczarowany jestem. Może kiedyś w przecenie kupię.

 • Rupert

  Zgadzam się że teraz nie warto kupować Konsolite a to niespodzianka rządzicie. Kiedy nowy podkast?????

 • geronino

  Kupie w przyszłym miesiąc

 • balibaba

  Czy o grach będzie raz w miesiącu?

 • ojjjojo

  Kupie jak będzie za 3ojro

 • gaston

  Gram dobra giera