web analytics

«

»

Bierzcie nasze GRAstrokoszulki (i nie tylko)

Doktor Gryman poleca!

Doktor Gryman poleca!

Ojej, ja wiem, że tak agresywnie i w ogóle, ale wiecie przecież jak gierkowy NFZ wydziela pieniążki! No dobra bez żartów – mamy w końcu nasze koszulki i inne super, szpitalne gadżety! W tym kubeczki, i plecaczki.

Co, gdzie, jak? Pytają pacjenci! Oczywiście w  genialnym sklepie koszulkowo.com, czyli raju dla wszelkiego rodzaju geeków, graczy i oczywiście naszych pacjentów. Co możecie dostać u „pani Hani” w szpitalnym sklepiku? No na pierwszy ogień oczywiście koszulki, duże, małe. W różnych wariantach kolorystycznych. Wszystko wedle gustu i upodobania! Są t-shity dla pań i dla panów. Każda szanująca się Siostra Oddziałowa powinna taką mieć! Taka koszulka będzie w sam raz na letnie upały. Dodatkowo możecie zadać lansiku wczesną jesienią zakładając na grzbiet cudownie miętką ;) bluzę z kapturem (także w różnych kolorach). A jak już ubierzecie się już (prawie) od stóp do głów w doktora Grymana, to zarzućcie jeszcze na plecy no… plecak.

Coś dla Siostry Oddziałowej!

Coś dla Siostry Oddziałowej!

No i ta herbata z prądem pita w GRAstrokubeczku również będzie smakować wyśmienicie. Po takim trunku powinniście złożyć głowę na jaśku wyposażonym w naszą poszewkę! Jest też elegancki plakat. Dobra dosyć tego linkowania, bo się czuję jak jakiś komiwojażer.

Acha! Jakby ktoś pytał, to te miliony z gadżetów, które ani chybi zarobimy przeznaczymy* na dzi… i cukier puder! Ostatecznie zajmiemy się kręceniem gównianych teledysków takich jak ten poniższy – to jest dopiero product placement prima sort! Chociaż parodia na YT wyszła lepiej.

*Tak, tak grosiwo pójdzie na szpitalny serwer oczywiście.