web analytics

«

»

Obchód tygodnia #129

malarkaxx-jpg

ojjj, malowało by się…

Witajcie w kolejnym Obchodzie Tygodnia. Dziś dr. Karnaś z przyczyn niezależnych od siebie, nie mógł niestety poprowadzić naszego cotygodniowego cyklu, co niniejszym czynię w jego imieniu Ja. Miniony tydzień nie był niestety dla naszego szpitala, tym bardziej dla niektórych z nas, specjalnie szczęśliwy. Dr. Carnage rozchorował się nam biedaczek i nie ma sił nawet siedzieć, Jolo od paru dni cierpi katusze związane z malowaniem swojej rozpustnej rezydencji w najdroższej dzielnicy Łodzi, przez co nie ma nawet odrobiny wolnego czasu, a ja cóż…. ja nawet wylądowałem parę dni temu w szpitalu (tak, w takim prawdziwym – zapewniam, nie tak fajnym jak nasz). Tak więc cały szpital albo choruje, albo maluje, albo… Z resztą dość tych narzekań. W końcu mamy długi (no, może tylko nieco przedłużony) weekend, który to należy właściwie spożytkować. A w jaki sposób należy to zrobić, nie muszę chyba nikomu tłumaczyć.

Ja osobiście parę dni temu zmusiłem się do zgarnięcia dwóch centymetrów kurzu z konsoli i odpalenia Resistance: Fall of Man. To moje kolejne podejście do tego tytułu i muszę się przyznać, że gierka ta, choć, leciwa, całkiem przypadła mi do gustu. Do tego stopnia, że jestem w stanie  grać w nią nie klnąc jak szewc z powodu celowania na padzie. Oczywiście niesmak zawsze pozostaje ale jakoś tam daję sobie radę. Dziś za to odpaliłem trzeciego Risena, tak tylko na chwilkę i muszę powiedzieć, że tytuł ten wciągnął mnie jak bagno. O ile druga część podobała mi się w stopniu dość umiarkowanym (fajna gra, lecz spore problemy z mechaniką), to jej kolejna odsłona bardzo mile mnie zaskoczyła. Nie mam zamiaru opisywać tu i teraz moich wrażeń, ponieważ jak tylko trochę więcej pogram (i oczywiście jeżeli znajdę troszkę wolnego czasu), na pewno napisze o niej coś więcej.

A Wy nasi drodzy Pacjenci, za pomocą jakiej gry (czy gier) macie zamiar zmarnować trwający własnie weekend? Ewentualnie za pomocą jakich trunków? A może macie ochotę na mały tandemik, czyli opcja pierwsza + opcja druga? Piszcie i trzymajcie się ciepło. Niech Wam weekend wypoczynkowym będzie!

Na koniec zgniatacz jajec pod postacią trailera najnowszego dodatku do World of Warcraft. Enjoy!