web analytics

«

»

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #5 – Stephen King i „TO”

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #5 - Stephen King i "TO"

Tomograf – Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki #5 – Stephen King i „TO”

To żyje! To znaczy nasza odnoga podstawowego podcastu „Tomograf” żyje i wierzga! W piątej odsłonie „Z Zakurzonej Szpitalnej Biblioteki” pochylamy się i dyskutujemy  nad książką o morderczym klaunie od mistrza horroru Stephena Kinga. Słuchajcie, o ile macie dość odwagi. A może chcecie kolorowy balonik?

Klaun, zakochany klau… o pardon! Tak jakoś jednemu z nas ta przeklęta, disco-polowa abominacja udająca piosenkę kojarzy się z koszmarnym Pennywise. Ok… bądźmy poważni, ponieważ dziś z trzewi naszej zakurzonej, szpitalnej biblioteczki wyciągnęliśmy To Stephena Kinga. Skąd pomysł, aby przybliżyć Wam – nasi szanowni słuchacze – ten tytuł? Przede wszystkim dlatego, że… jest to jedna z ważniejszych (tak uważamy) powieści w karierze Kinga. Książka, która miała ogromny wpływ na tak zwaną „kulturę masową” (więcej w samej audycji). Drugim powodem jest to, że To już we wrześniu trafi do kin (wspominamy też o poprzedniej ekranizacji).

Tak więc zapraszamy do odsłuchania naszego podcastu. Polecamy także poprzedni odcinek. Jeżeli nadal czujecie głód książek, to zapraszamy na Reader’s Initiative – świeży projekt kolegi Randalla. Zapraszamy także do zaprzyjaźnionego z Tomografem „Radio SK” – fani Kinga powinni kliknąć! Polecamy też Konglomerat podcastowy.

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)