web analytics

«

»

Tomograf specjalny – gadamy o Watch Dogs

wdkijZapraszamy do ekstra wydania naszego podcastu. Tym razem rozmawiamy o Watch Dogs, a trzeba podkreślić, że graliśmy na trzech różnych platformach sprzętowych. Mamy też wyjątkowego gościa – dawnego redaktora kultowego pisma Secret Service.

No i nagraliśmy kolejny odcinek naszego Tomografu. Tym razem jest to wydanie „specjalne”, a więc nie rozmawiamy o książkach i literaturze, ale – tak jak sobie życzyliście w komentarzach – o grach wideo, a raczej o jednym tytule – Watch Dogs. Produkcja od Ubisoftu to chyba najgorętszy tytuł ostatnich tygodni. My graliśmy na trzech różnych platformach i w dyskusji dzielimy się wrażeniami z wersji pecetowej, Playstation 4 oraz tej z Xboksa 360. Wspomnianym na wstępie gościem tego odcinka (i zapewne kolejnych) jest Dariusz „Konsolite” Pasturczak – mój stary znajomy jeszcze z czasów kiedy razem pracowaliśmy w Wirtualnej Polsce. Kolegę Dariusza starsi czytelnicy „G” z pewnością kojarzą z czasopisma Secret Service.

Czy przygody Aidana Pearce’a spodobały się nam? I dlaczego wspominamy o Far Cry 3 i serii Assassin’s Creed? Na koniec dowiecie się, czy warto zainwestować kasę w ten tytuł.

Miłego słuchania!

Link do pobrania (klik!)

Zapraszamy także do obejrzenia pierwszych 30 minut z gry Watch Dogs, które nagraliśmy jakiś czas temu. Polecamy też wizytę w serwisie należącym do naszego gościa (Gamesdivision.info). Jeżeli natomiast jesteście książkowymi molami to gorąco zachęcamy Was do odsłuchania naszego „głównego” podcastu.

PS. Materiał nagraliśmy jeszcze przed targami E3, a więc nie wiedzieliśmy o rychłej premierze GTA V na PC i konsole obecnej generacji.

 W naszym podkaście użyliśmy podkładu muzycznego na licencji CC – User Friendly (Lee Rosevere) / CC BY-NC 3.0