web analytics

«

»

Terapia grupowa – SWTOR /EDIT #3

zgromadzenie anonimowych Jedi...

W końcu nadszedł ten dzień. Dzień w którym nasze małe zgromadzenie może przejść na kolejny poziom i tym samym rozpocząć nowy rozdział walki z uzależnieniem. Od dziś będziemy więc regularnie poddawać się całkiem nowemu sposobowi terapii, wykorzystującemu w tym celu miecze świetlne, blastery, karabiny plazmowe, śmieszne wdzianka no i oczywiście drzemiącą w nas wszystkich Moc. No, może nie we wszystkich, ale ci Obdarzeni z całą pewnością podzielą się nią z innymi, na przykład przy wykorzystaniu zdolności ciskania błyskawic. Tak, nadszedł czas, aby z dumnie podniesionym czołem przejść do drugiego etapu terapii.

Wszyscy już wiedzą? Nie? Nie wszyscy? No to tym, którzy dopiero co się obudzili oznajmiam, iż przez najbliższe nie-wiem-ile będziemy trwonić nasz cenny czas, zawalać sesje czy też rujnować małżeństwa przy onlajnowych Rycerzach Starej Republiki zwanych tu i ówdzie SWTOR’em, które to z dniem piętnastego listopada roku Pańskiego 2012 przechodzą w tryb Free to Play.

Klienta gry można pobrać z oficjalnej strony, po uprzedniej rejestracji.  Wszystkich zainteresowanych nowym sposobem terapii zachęcam do wpisywania w komentarzach swoich nicków wraz z klasą postaci; dzięki temu unikniemy nieporozumień i przede wszystkim łatwiej będzie się nam odnaleźć. Acha, jeszcze jedno – po wstępnych ustaleniach założyliśmy, iż stajemy tam, gdzie prawdziwi wojownicy stać powinni, czyli po Ciemnej Stronie Mocy. Gramy na europejskim serwie PvE – „Red Eclipse”.

Na sam koniec należy wspomnieć, że nasz stary serwer TeamSpeak zniknął w iście tajemniczych okolicznościach, a co za tym idzie należało założyć nowy. Pod spodem znajdziecie jego dane.

To chyba wszystko na dziś. Łapcie zatem w swoje łapska miecze świetlne , blastery czy co tam jeszcze i…niech Moc będzie z wami… eeeee, to znaczy z nami.

———————————————————————————————————
Adres IP serwera: ip.freeteamspeak3.com | Fast TeamSpeak III

Dane kanału głównego:
0119.GRAstroskopia.pl
hasło:
gryman

Podkanały: room1, room2, room3
hasło:
gryman

———————————————————————————————————
/EDIT #1

Tu dr Carnaś, a poniżej mój Lord Grastroo chłopak może i wygląda jak dresiarz spod budki z piwem, ale ma złotą tuszę*… pardon! Duszę. Niestety w SW TOR trochę nie podoba mi się tworzenie postaci – nie mogłem stworzyć WĄSATEGO awatara (co dla mnie jest tragedią!). Jeżeli gdzieś w kantynie spotkacie tego jegomościa tańczącego na golasa (oo tak!) to wiedzcie, że to JA! Uwielbiam tańczyć nago w grach MMO. Tańczyłem nagie Boogie-woogie w Star Wars: Galaxies moim grubym medykiem z piekną afro-czupryną to i będę wyczyniał wygibasy moim Lordem Grastroo. A co! Czas pokazać sierotom z Republiki prawdziwie mroczną stronę Sithów.

*Bo kto powiedział, że trzeba grać chudzielcem, albo wyrzeźbionym jak Adonis bohaterem?

YouTube player

———————————————————————————————————
/EDIT #2

Jeżeli macie problemy z wydajnością przy zabawie w SWTOR’a, poniżej znajdziecie bardzo przejrzyście opisane opcje znajdujące się w pliku client_settings.ini. Niektórych z nich nie da się zmienić poprzez konfigurację opcji w grze, a fizyczna korekta w pliku może w znacznym stopniu podnieść ilość FPS.

http://segmentnext.com/2012/01/13/swtor-ini-tweaks-guide-graphics-and-performance/

———————————————————————————————————
/EDIT #3

Mamy dla was kolejny updejt z linii Sithowego frontu! Założylismy Gildię (Grastroskopia), a raczej założył ją kolega Quatrix (jakupw) no i został Mistrzem naszego hmm… cechu ;). Jak na razie ma sporo radości bo wysyła nam nieprzyzwoite wiadomości. O proszę, nawet się zrymowało. Wczoraj pograliśmy ostro i wynosimy się w końcu z planety Korriban. Po pierwsze dlatego, że już najwyższa pora, a po drugie… ponieważ. No to już możecie obejrzeć na poniższym materiale wideo. Nasza brygada na golasa tańczy w kantynie. WŁAŚNIE PO TO SĄ GRY MMO! Można robić nagie boogie-woogie ;) Dość tej pisaniny – oglądajcie to wstrząsające wideo i poznajcie naszą bardzo ciemną stronę. Niekoniecznie Mocy.

YouTube player