web analytics

«

»

Templariusze kontra Predator

Diaboł...

Diaboł…

Jak sądzicie? Czy dzielni wojownicy z Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona mają jakąś szansę w starciu z kosmicznym łowcą? Przekonajcie się oglądając poniższy film.

Nie, nie! Nie mam żadnych zwidów i omamów. Od upałów wcale mi się nie miesza w głowie choć za oknem prawie 40 stopni w cieniu. Na ziemi naprawdę wylądowali Predatorzy i postanowili złoić zakute w stal dupska Templariuszom. A może to dzielni rycerze dadzą bobu „demonowi” z kosmosu, wypłazują mu skórę mieczami i w końcu upolują (na chwałę Pana!) obrzydliwą bestię terroryzującą biednych, bogobojnych wieśniaków? Przekonajcie się oglądając świetnie zrealizowany, trwający niecałe 30 minut film Predator: Dark Ages. Naprawdę lubimy takie małe dzieła-perełki. Jak widać czasem na YouTube można znaleźć coś naprawdę wyjątkowego i ciekawego. A może jakaś kontynuacja? Może Obcy kontra hmm… bo ja wiem? Obcy kontra Kozacy? Ewentualnie coś z naszego podwórka – Predator versus Kosynierzy. Ok ponosi mnie wyobraźnia. Wystarczy tego…

Scenarzystą i reżyserem tego krótkiego filmu jest James Bushe – twórca wielokrotnie nagradzany za swoje dzieła (krótka forma) na takich festiwalach jak Cannes, Shriekfest, Chicago Horror Festival i wielu innych.

Oglądajcie!