web analytics

«

»

Obchód tygodnia #180

Upały :(

Upały :(

Znowu mamy weekend, a więc zapraszamy do kolejnej odsłony naszego „Ot”. Tym razem mamy dla was unboxing sprzętowy (a jak!) i w ogóle! Co poza tym? Gramy w Rakietową Ligę i zdychamy przez te nieludzkie upały.  Na deser Miss Polonia gra na XBONE i zdejmuje staniczek. Naprawdę!

Ho, ho… to już 180 wydanie „Obchodu…” nasz piątkowy cykl już już niedługo przekroczy drugą setkę. Chyba najwyższa pora otworzyć jakieś zimne piwko z tej okazji. A skoro już jesteśmy przy temperaturach to… za oknem mamy afrykańskie upały. Po prostu zdycham na fotelu. Nic się nie chce robić. Nawet nasza biedna, kudłata Grastropsinka cały dzień leży w domu na zimnej posadzce i nie ma siły na spacer – wcale mnie to nie dziwi. Pamiętajcie zatem o swoich zwierzakach i w takie dni jak dzisiejszy sprawdzajcie, czy mają świeżą, zimną wodę.

Dobra… mamy piąteczek. Co robimy? Gramy oczywiście (i oglądamy). W co zapytacie? W fantastyczną grę Rocket League, a także w World of Warships. Ostatnimi czasy pisałem, że w „statki” gram ja, doktor Jolo i polo_tuc. Teraz dołączył do nas także coppertop. Jak widać WoW się rozprzestrzenia i uzależnia. Co jeszcze? Dziś, czyli w piątek pojawił się patch 1.08 do trzeciego Wiedźmina. Właśnie zasysa mi się te 6.5 GB danych. Swoją drogą jeszcze kilka takich updejtów i zacznę się martwić o miejsce na moim dysku SSD, który z gumy nie jest. No, ale patch jest i to się liczy! To chyba będzie TEN bodziec, który sprawi, że powrócę do uniwersum Geralta z Rivii i dokończę przygodę. Tak… nadal nie mam wbitych 100 godzin. Według licznika na GoGu w grze spędziłem jak na razie 93 godziny i 16 minut. Hmm, wiem… nadal mam wymówkę – obiecałem jakiś dłuższy tekst o W3 kiedy pęknie setka. No, ale przecież o „Wieśku” sporo u nas było – Diagnoza wstępna, a także gameplaye.

A co słychać w wielkim świecie? U nas Duda, a u Niemca trwają targi Gamescom i mówiąc szczerze w ogóle mnie one nie interesują. Owszem rzuciłem okiem na wieści z imprezy, aby być na czasie ale nie miałem siły oglądać konferencji. Jedyny większy materiał z targów, który ogarnąłem to wideo z kanału Xbox Polska na którym zadebiutował nowy program XY. Program prowadzony przez jakiegoś pętaka (imiennik naszego słynnego pianisty) i Marcelinę Zawadzką. Tak… Marcelina Zawadzka, czyli Miss Polonia 2011 będzie WAM teraz opowiadać o grach na XXX… pardon na Xbox One. Kto wie? Może tak jak na TYM wideo M.Z ściągnie stanik i wysuszy go w mikrofalówce… pardon na Xboksie! Na razie jednak była Misska baluje w Kolonii.

Co jeszcze? Koledzy zmusili mnie do zainwestowania w nowy mikrofon. Tak więc żegnaj „majku” Tracera. Witaj Novox NC-1. Poniżej znajdziecie szalony unboxing tego sprzętu plus mały bonusik.

Tradycyjnie sięgam na półeczkę z książkami. W ten gorący weekend moją lekturą do poduszki będzie coś od Neila Gaimana – Dym i lustra. Opowiadania i złudzenia.

A wy? Co robicie w ten weekend? Też zdychacie przez te upały?