web analytics

«

»

Tanie granie z Biedronką

Macie deficyt i ciężko u was z kasą. Chcielibyście w coś pograć, ale portfel świeci pustkami? W sukurs prawdziwym graczom w nadchodzącym, wakacyjnym okresie przychodzi portugalski dyskont. Oferta jest całkiem atrakcyjna!

W miniony piątek w mojej okolicy z pompą otwarto Biedronkę. Teraz do dyskontu z „robaczkiem” mam jakieś pięć minut piechotą. Na otwarciu nie byłem. Bałem się, że stratują mnie tabuny spoconych kobiet po 40stce ściskające pod pachą promocyjne frykasy. A trzeba przyznać, że tłumy były nieziemskie. Obserwowałem te ludzkie, konsumpcyjne mrówki przez ostatnie dwa dni. W końcu nie wytrzymałem i dziś (piszę ten tekst w niedzielne popołudnie) wybrałem się na zakupy. Biorąc pod uwagę szturm zakupoholików w dniu otwarcia liczyłem co najwyżej na jakieś marne resztki.

Muszę przyznać, że mile się rozczarowałem. Pakowane próżniowo kotlety schabowe za 3,99 pln od razu trafiły do mojego koszyczka. Tak samo jak sok pomarańczowy z cząsteczkami miąższu za złotówkę z kawałkiem i 2x Coca-Cola 1,75L za śmieszne 5,99 zł. Nie mogłem się też oprzeć pysznej kiełbasie śląskiej od Henryka Kani (5,99 za 500 gram). Z półki zwinąłem także piwo Desperados za jakieś trzy złocisze i tak dalej. Jako, że mam słabą wolę to zamarudziłem w dziale ze słodyczami gdzie oczarowała mnie cena lukrowanych pączków z nadzieniem o nieznanej proweniencji, ale za to o atrakcyjnej cenie – zaledwie 69 groszy! Byłem nawet tak dzielny, że kupiłem całą zgrzewkę napoju energetycznego Be Power. Mam nadzieję, że moja wątroba to wytrzyma. Końcowym akcentem moich szalonych zakupów było mięsko gulaszowe za marne 8.99 pln i cała bateria podejrzanie tanich lodów. Raz się żyje!

Żwawo zmierzając do kasy z obładowanym na maksa wózkiem nieco zdziwiony rzuciłem okiem na  metalowy stół (no chyba stół) na którym piętrzyły się… 32 calowe telewizory Philips nie-najnowszej-generacji oraz jakieś aparaty cyfrowe. Nagle moje oczy spoczęły na pudełkach z grami komputerowymi. Tak jest! W Biedronce kolejny raz w bardzo atrakcyjnych cenach zaserwowano nam kolekcję bardzo tanich gierek. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i kilka pudełek trafiło do mojego koszyczka.

Co można dostać w Biedronce i za ile? Promocja trwa od kilku dni i zakończyć się ma 27 czerwca. Za marne 9 złotych i 99 groszy sklep oferuje 16 gier. Tytuły takie jak Bob Budowniczy, albo Szkoła dla dziewcząt zapewne nikogo nie zainteresują, ale już taka Europa Universalis III, albo Operation Flashpoint: Dragon Rising to gratka dla każdego fana elektronicznej rozrywki.

Niestety w „mojej” Biedronce nie było wszystkich tytułów. Być może oferta została już przetrzebiona, ale kilka tytułów z poniższej listy udało mi się dostać. Czego i wam życzę.

Pełna lista gier za 9,99 pln

Europa Universalis III

Juiced 2: Hot Import Nights

Warhammer 40k Dawn of War

Warhammer 40k Dawn of War: Dark Crusade

Boulder dash-XL

Fun with English: Bawię się i uczę

Hotel dla zwierzaków

Hugo fabryka gier

Hugo przygoda z angielskim

Bob Budowniczy: Budujemy ZOO

Men of War: Karmazynowy przypływ

Vampyre Story

Snajper

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Venetica

Szkoła dla zwierząt

YouTube player