web analytics

«

»

Tanie granie z Biedronką – wakacje w Prypeci!

Gramy z Biedrą...

Gramy z Biedrą…

Czyżby znowu portfel świecił pustkami, a grać się chce, że nie wiem co? Tu pojawia się dyskont Biedronka, który od dziś zabierze wszystkich graczy na tanie, growe wakacje. Gotowi? No to sprawdźcie ofertę tego dyskontu.

To już zaczyna być jakąś świecką tradycją. Znowu polazłem do Biedronki, gdzie oprócz piwa „Kasztelan” za 2 złote i 15 groszy moją uwagę przykuły pierogi… stop! Nie pierogi, ale kolejna akcja z grami komputerowymi. Ostatnio Biedronka rzuciła kilka niezłych gier wiosną (o czym możecie przeczytać tutaj). Nadeszło lato i znowu do tego portugalskiego dyskontu trafiło kilka zacnych tytułów w bardzo atrakcyjnej cenie. 10 zeta za gierkę? Wchodzę w to!

Chyba wszyscy zgodzą się, że największym GRArytasem letniej oferty jest Stalker: Zew Prypeci i Mini Ninjas. Nie pędźcie jeszcze do sklepu – jest tego więcej. Fani samochodówek mogą nabyć rodzime Xpand Rally, albo dwie części Flatout’a. Jest także Orcs Must Die, Chrome, Dark Void, Men of War: Vietnam oraz  Bionic Commando. Pełną ofertę gier za 9,99PLN, którą od dziś znajdziecie w Biedronce znajdziecie pod tym adresem.

Dobra… ja lecę po Stalkera chociaż najbardziej mnie kusi Winx Club – czarna magia. No co? Z wiekiem człowiek dziadzieje…

PS. Ciekawe, czy w pudełku z grą znajdziecie podobną niespodziankę co pewna pani przy zakupie groszku w puszce.