web analytics

«

»

Tanie granie z Biedronką – reaktywacja

Tanie granie!

Znowu portfel chudy, a święta idą? Nie macie w co zagrać, albo chcielibyście kupić jakąś grę na prezent dla młodszego rodzeństwa? Kolejny raz portugalski dyskont spożywczy Biedronka przygotował tanią ofertę dla wszystkich graczy. Niektóre produkcje to prawdziwe perełki.

Kilka miesięcy temu w „Biedrze” można było kupić kilka naprawdę ciekawych gier w bardzo atrakcyjnych cenach (9,99 pln – wspominaliśmy o tym TUTAJ) od dziś, a raczej od wczoraj – 29 listopada – w dyskoncie pożerającym bez skrupułów konkurencję i małych sklepikarzy na dokładkę można dostać kilka ciekawych produkcji. Tuż obok frykasów świątecznych pojawił się stand z grami komputerowymi. Choć łakomym wzrokiem przyglądałem się aparatowi fotograficznemu Fuji za marne 899 złotych to jednak moje największe zainteresowanie wzbudziła oferta związana z elektroniczną rozrywką.

Co zatem oferuje Biedronka graczom w gorącym okresie przedświątecznym? Produkcje za 19,99 PLN’ów. W ofercie znajdziemy między innymi takie GRArytasy jak Street Fighter IV i Batman Arkham Asylum. Jest też Bionic Commando i druga odsłona Supreme Commander. Na pewno warto przyjrzeć się Lego Indiana Jones 2. Poniżej pełna lista gier dostępnych w Biedronce. Oczywiście warto podkreślić, że część tytułów można „złapać” jeszcze taniej. Ot choćby wspomnianego wyżej Bionic Commando w sklepie Muve dostaniemy za niecałą dyszkę, ale już taki Lego Indiana Jones 2 kosztuje aż 40+ zeta.

Na co się skusicie? Ja wybieram antologię Legacy of Kain i Rig’n’Roll Tirówkę… o pardon! Tirowiec.

Gry za 19.99 pln:

Bionic Commando

Batman Arkham Asylum

Lego Indiana Jones 2  The Adventures Continue

Grand Theft Auto trylogia (GTA, London 1969, GTA 2, GTA III)

Europa Universalis III Złota Edycja

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Hitman kwadrologia (Codename 47, Hitman 2, Kontrakty, Krwawa Forsa)

Resident Evil V

Legacy of Kain: Antologia

Orcs Must Die!

Rig’n’Roll: Tirowiec

Supreme Commander 2

Risen

Street Fighter IV

The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów

Tomb Raider: Anniversary

 

YouTube player
YouTube player
YouTube player