web analytics

«

»

Obchód tygodnia#464

Uhaha zima bardzo, bardzo zła! Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. A jak zima to siedzimy w domu i gramy!

No i proszę, za oknem piękna zima. Śniegu napadało i można sobie na przykład ulepić bałwana. Choć może lepiej nie, bo nadal panuje ten cholerny Kowideł i lepiej siedzieć w domu. Ja w każdym razie staram się nie wychodzić, choć można już dostać bzika od tego siedzenia w chałupie. Co u mnie? Nic nowego. NADAL czekam na cholerną kartę graficzną i NIE gram w Cyberpunka 2077, bo granie na GF 1070 to żadna przyjemność mówiąc szczerze. Szczególnie odkąd zmieniłem monitor na taki 1440p – niektóre gry działają w tej rozdzielczości na granicy grywalności, a niektóre jak wyżej wspomniany Cyberpunk no cóż… szkoda gadać.

No nic nadal czekam na cholernego RTX’a, choć powoli mam już dosyć i nawet dopuszczam do siebie myśl, aby dopłacić tysiąc złotych, albo półtora i kupić od razu, a z zamówionej karty po prostu zrezygnować. Po chwili jednak nachodzi refleksja, że to byłby jakiś totalny absurd.

Tak więc czekam. Czekam też na dostawy PlayStation 5. Kolega Rabes swoją konsolkę już ma i nawet nagrał smaczny Unboxing, który możecie obejrzeć poniżej. Oczywiście jak weekend to gramy. Tylko w co? Ja bawię się całkiem nieźle w Greedfalla, a także ogrywam kolekcję Turrican, o której już wkrótce napiszę coś na naszym małym blogu.

W mijającym tygodniu działo się sporo. Pojawił się podcast Filmograf w którym rozmawiamy o serialu Mandalorian i ST:D, a dziś pojawił się Tomograf. Gorąco zapraszamy do słuchania.

Oczywiście nie tylko gramy. W serwisie Netflix oglądam sobie koreański serial Sweet Home.